CZ PODIUM | mobilní pódium na prodej & pronájem


Profesionální ALU mobilní technika na prodej i pronájem. Certifikace TÜV. Nejvyšší kvalita za rozumnou cenu.


> :: Bazar > Bazar - Střecha 14x12m

Bazar - Střecha 14x12m

Mobilní ALU střecha 14 x 12 m s možností přestavby na další menší střechy, velmi dobrý technický stav, ihned k prodeji za výhodnou cenu!


(id:201808-Q35)
800 000,- CZK
 -38%
499 000,- CZK
cena bez DPH 412 396,69 CZK
dostupnost: ihned k prodeji
(kusů na skladě: 1)

Mobilní univerzální hliníková střecha - ALU konstrukce zastřešení pódia s širokým vybavením. Sedlová ALU sedlová střecha pro mobilní pódium 12 x 10 m nebo střecha pro mobilní pódium 10 x 8 m s čelním/zadním spádem s alternativní možností sestavení dalších - menších rozměrů (multi - přestavba).

Kompletní vybavení včetně 2 druhů střešního PVC opláštění s kedry (stav 100%) na rozměr 14 x 12 a rozměr 12 x 10 m; s možností přestavby na střechy o rozměru 10 x 8 nebo rozměru 8 x 6 m pro mobilní pódium 8 x 6 m a menší /nutno si nechat vyrobit vhodné opláštění - případně zajistíme podle potřeby/; černé stínící sítě s průchody a s úchyty spannfix UV stabil. Dále konstrukce obsahuje 4ks ocelových základen s úpravou pozink na kolečkách a nastavitelnou výškou s 16ks výškově stavitelných patek se 4ks ALU kostek (v přední straně průchozí pro možnosti instalace křídel - ALU Wings pro reklamní bannery apod.); 4x ALU towery se 4 kladkami a s navijáky /čelo 2x 2T - zadní strana 2x 1T/, dvojí max. nastavitelná výška towerů -4 m a -7 m (2 typy vyvažovacích lan), 1ks mobilní instalační set pro montáž / demontáž towerů s lanovým navijákem Al-Ko 900kg, 8x ALU trubkové zavětrování s 16 ks omega clampů, ALU střešní věnec + 2 druhy ALU krokví (možnost přestavby) s ALU úchytovými koncovkami, - vše kompletně systém Quick-lock s konektory, čepy a závlačkami; teleskopické ALU-bar tyče, kompletní spojovací materiál a mnoho dalšího vybavení (kotvy, lišty, anglické matky, několik druhů vázacích kurt). 

Udržovaná technika je ve velmi dobrém stavu s pravidelnými revizemi a odborným servisem!

Střechu lze volitelně dovybavit další technikou a vybavením - mobilním pódiem (jevištěm) s příslušenstvím podle požadavku / potřeby - ceny jeviště vč. příslušenství - prosíme na dotaz.

Více informací a konzultace poskytneme vážnému zájemci prostřednictvím e-mailu nebo dohodou při osobním jednání. Střešní konstrukci (veškeré díly) je možné si osobně prohlédnout po předchozí dohodě.

IHNED K PRODEJI ZA VELMI VÝHODNOU CENU, KTERÁ SE NEBUDE OPAKOVAT!

Cena neobsahuje: dopravní náklady, služby instalace, revize, manipulaceNáklady na zajištění přepravy a veškeré další služby - pro další informace a možnosti nás, prosím, kontaktujte.

pozn.: Vyhrazujeme si právo kdykoliv nabídku zrušit při jednání s aktuálním zájemcem / kupcem.


 

TOPlist

Nahoru.. | Tisk této stránky

Zobrazit Cz Podium: MOBILNÍ  |  KLASICKY
- admin -  | Copyright by ELZA Design © 2019 |
| CZ PODIUM.cz | prodej & pronájem pódií |
S-rank