CZ PODIUM | mobilní pódium na prodej & pronájem

:: Mobilní pódia


Profesionální ALU mobilní technika na prodej i pronájem. Certifikace TÜV. Nejvyšší kvalita za rozumnou cenu.


:: CENÍK > :: Mobilní pódia > Podesta 200 x 100 cm - OPENAIR (bez noh) - nejprodávanější typ

Podesta 200 x 100 cm - OPENAIR (bez noh) - nejprodávanější typ

Jevištní podesta 200 x 100 cm v provedení OpenAir je opatřena 21mm silnou protiskluzovou deskou s voděodolným lepením se speciálním povrchem. Hliníkový členěný profil s drážkou a rohovým rychloupínacím systémem noh o průměru od 48-55 mm.
K podestě lze standardně dodat pevné nebo teleskopické hliníkové nohy v profilu 55 x 55 mm (není součástí ceny podesty) anebo nohy kulaté (informace na dotaz). CENA je uvedena za 1ks mobilní podesty (bez nohou a dalšího příslušenství). Množstevní sleva = cena na dotaz.
Certifikace TÜV
Prohlášení o shodě výrobku


(id:OA710239)
10 900,- CZK
 -17%
9 075,- CZK
cena bez DPH 7 500,- CZK
dostupnost: skladem
(kusů na skladě: 22)

Jevištní podesta HANDY® - OpenAir

Popis: Jevištní podesty HANDY® jsou vysoce kvalitní výrobky s atestem TÜV, které plně splňují požadavky profesionální klientely zábavního průmyslu. Členěný hliníkový profil a osvědčená konstrukce rohových prvků jsou zárukou mimořádné stability a dlouhé životnosti.

Technické parametry: Nosnost 750 kg/m2, Certifikace TÜV bez diagonálních výztuh do 100 cm (pozn.: diagonální výztuhy se dodávají od výšky 200 cm, od výšky 100 cm - 180 cm se používají ke stabilizaci pódia spojky rámové a spojky noh vnitřní a obvodové), Hmotnost: 41 kg, Skladovací výška podesty 10 cm, Výška podesty 9 cm, Rám: hliníkový členěný profil s multifunkční drážkou (upevnění stabilizačních spojek, zábradlí, schodiště apod.) a vnější drážkou pro uložení suchého zipu (upevnění tkanin, textilií a pvc). Rychlá fixace noh. Povrch: voděvzdorná, protiskluzová deska 21 mm silná.

Uvedená cena je cena za 1 ks podesty (bez nohou a dalšího příslušenství)

pozn.: Dodat lze i atypické rozměry včetně zkosených a oblých rohů ! Kontaktujte nás pro podrobnosti.

pozn.: Množstevní slevy při odběru 12 a více ks.

Výroba: CZ

 


pozn.: V sekci BAZAR nabízíme také zánovní anebo použité mobilní podesty OpenAir. Sledujte naše časově omezené a akční posezónní nabídky.

TOPlist

Nahoru.. | Tisk této stránky

Zobrazit Cz Podium: MOBILNÍ  |  KLASICKY
- admin -  | Copyright by ELZA Design © 2017 | CZ PODIUM.cz | prodej & pronájem & zápůjčka pódií |
S-rank