CZ PODIUM | mobilní pódium na prodej & pronájem

:: PŮJČOVNA PÓDIÍ
Objednávky zboží:
Nejprodávanější zboží
Zboží v akci
Podesta 200 x 100 cm - STANDARD (bez noh) Interiérové pódium
7 719,80 CZK
dostupnost: 10 - 14 dní
Podesta 100 x 100 cm - OPENAIR (bez noh)
7 502,00 CZK
dostupnost: na dotaz
Podesta 100 x 100 cm - STANDARD (bez noh)
6 897,00 CZK
dostupnost: na dotaz


Profesionální ALU mobilní technika na prodej i pronájem. Certifikace TÜV. Nejvyšší kvalita za rozumnou cenu.


 

PŮJČOVNA MOBILNÍ TECHNIKY 

mobilní pódium | zastřešení | stan | tribuna | přehlídkové molo  

 

ZÁPŮJČKA MOBILNÍCH PODEST - JEVIŠŤ, PÓDIÍ, STUPÍNKŮ

 
Co nabízíme?
Pro organizátory menších a středně velkých akcí nabízíme "zápůjčku" mobilních jevištních podest a skládacích pivních setů. Konkrétně nabízíme zápůjčku mobilních protiskluzových, voděodolných podest typu OpenAir v rozměru 200x100 cm nebo 100x100 cm (tmavá 21mm silná deska v hliníkovém rámu) o nosnosti 750 kg/m2 a o výšce podesty (plochy pódia) od 40 - 60 cm, 60 - 100 cm, 70-120 cm, 100 - 160 cm, včetně příslušenství - spojovacího materiálu (při vyšších dynamických zátěžích), schodiště, zábradlí atd.. Nabízíme také zápůjčku mobilních pivních setů (1 sada = 1 mobilní dřevěný skládací stůl + 2 mobilní dřevěné skládací lavice) pro cca 80 osob.
 
Z těchto mobilních podest si sestavíte vlastní mobilní jeviště / plochu / molo / tribunu od rozměru 1 x 1 m až do rozměru 10 x 7 nebo 8 x 6 m apod.. Zapůjčit je možné pódium o rozměru 1x1, 2x1, 3x1, 3 x 2, 3 x 3, 4 x 3, 4 x 4, 5 x 3, 5 x 4, 6 x 4, 6 x 5, 7 x 4, 7 x 5, 8 x 4, 8 x 5, 8 x 6, 8 x 7, 8 x 8, 9 x 6, atd.
 
Jak probíhá spolupráce?
Po krátkém zaškolení Vám zapůjčíme jevištní podesty ze skladu. Jevištní podesty si od nás zapůjčíte a po použití - ukončení akce techniku vrátíte zpět do skladu. Nabídka platí pro mobilní pódiové podesty a jejich příslušenství a také pro zápůjčku skládacích pivních setů. Zápůjčka probíhá na základě uzavření příslušné smlouvy.
 
Jaký je důvod této nabídky?
Proč jsme pro Vás tuto službu připravili? Významně tím můžete ušetřit finanční náklady při realizaci Vaší akce. Ušetříte instalační (montážní, dopravní) náklady a cestovné. Tyto náklady Vám nejsou účtovány! Jedinou podmínkou je složení menší finanční kauce při převzetí techniky do zápůjčky. Tato kauce je Vám při zpětném převzetí techniky vrácena. Další informace najdete níže v odkazu.
 
Komu je nabídka určena?
Nabídka je určena zejména pro organizátory a pořadatele menších a středně velkých kulturně-společenských a sportovních akcí, setkání, mítinků, školení, svateb, módních přehlídek, sportovních utkání, předcvičitelům a tanečním instruktorům Zumby - v exteriérech i interiérech. Potřebujete jeviště, pódium, přehlídkové molo, tribunu pro diváky a chcete ušetřit? Nabídka je určena právě Vám. Nabídka je platná pro celou ČR.
 
Proč nepůjčujeme také zastřešení?
Zastřešení jsou specifická náročností při sestavování a skladbou materiálu. Dalším důvodem, proč nepůjčujeme zastřešení, je bezpečnost a zdraví při práci, které podléhá platným zákonům ČR. Z tohoto důvodu nenabízíme zápůjčky střech, stanů a zastřešení. Tuto techniku si od nás můžete pronajmout včetně montáže zkušeným týmem osob.
 
 

 

PRONÁJEM TECHNIKY - potřebujete zajistit pronájem techniky včetně montáže a dopravy? Pro tento účel nabízíme standardní nabídku našich služeb. Navštivte "tento odkaz". Pokud chcete kombinovat zápůjčky např. se zajištěním dopravy nebo dopravu máte vlastní a potřebujete zajistit montážní pracovníky, neváhejte a kontaktujte nás telefonicky, mailem a nebo prostřednictvím on-line formuláře (viz odkazy níže). 

 

Základní nabídka:

 

Nabídka služeb zapůjčení vyjmenované mobilní techniky je platná od 1. ledna 2018 do odvolání. Množstevní nabídka se může lišit, prosím, kontaktujte nás pro aktuální stav a naše technické možnosti. Děkujeme Vám a těšíme se na spolupráci.

 

 
TOPlist

Nahoru.. | Tisk této stránky

Zobrazit Cz Podium: MOBILNÍ  |  KLASICKY
- admin -  | Copyright by ELZA Design © 2018 |
| CZ PODIUM.cz | prodej & pronájem pódií |
S-rank