CZ PODIUM | mobilní pódium na prodej & pronájem

Podmínky zápůjčky


Profesionální ALU mobilní technika na prodej i pronájem. Certifikace TÜV. Nejvyšší kvalita za rozumnou cenu.


 

Podmínky zápůjčky mobilní techniky

 
Co je potřeba k zapůjčení?
Stačí dva doklady totožnosti nebo jeden doklad totožnosti + originál živnostenského listu. Běžně postačí ústní dohoda nebo firemní objednávka na základě které uzavřeme příslušnou písemnou smlouvu.
 
Na jak dlouho si lze techniku vypůjčit?
Po dohodě si můžete mobilní techniku zapůjčit na jak dlouho budete potřebovat. Podmínkou déle trvající zápůjčky je možnost kontroly do 24 hodin od požádání vlastníka.
 
Platím kauci?
Při první spolupráci obvykle ano, kauce neboli poskytnutí finančních prostředků zajišťující předmět zápůjčky, je potřeba uhradit hotově předem při převzetí techniky do zápůjčky.  Jedná se o minimální poplatek vzhledem k ceně zapůjčené techniky. Při vrácení techniky je tato jistota vrácena oproti nepoškozené a kompletní technice. V případě, že technika byla poškozena nebo nebyla vrácena kompletní, kauce propadá ve prospěch úhrady vzniklých nákladů. Výše kauce je smluvní - ceny na dotaz. Při opakované či dlouhodobé spolupráci kauci nepožadujeme.
 
Proč si máme zapůjčit právě Vaší techniku?
Nabízíme profesionální techniku bez kompromisu, přesvědčte se. Dlouhodobě také zajišťujeme odborný servis mobilní techniky. Věříme také v možnosti trvalejší spolupráce s Vámi. Pro každého zákazníka bude jistě důležitá i každá ušetřená koruna, protože ceny za zápůjčku jsou velmi odlišné od cen běžných pronájmů mobilní techniky.
 
Je nutno uzavírat smlouvu?
Ano, ve všech případech uzavíráme s Vámi jako s nájemcem Smlouvu o zapůjčení o podnikatelském nájmu věcí movitých podle § 721 a násl. obč. zák. v platném znění.
 
Kde najdu ceník?
Cenu Vám zašleme e-mailem anebo sdělíme po telefonu. Pokud máte zájem o zápůjčku, vyplňte, prosím, kontaktní formulář
 
 

 
TOPlist

Nahoru.. | Tisk této stránky

Zobrazit Cz Podium: MOBILNÍ  |  KLASICKY
- admin -  | Copyright by ELZA Design © 2018 |
| CZ PODIUM.cz | prodej & pronájem pódií |
S-rank