CZ PODIUM | mobilní pódium na prodej & pronájem

pódia - zastřešení

Profesionální ALU mobilní technika na prodej i pronájem. Certifikace TÜV. Nejvyšší kvalita za rozumnou cenu.


 

RYCHLÁ VOLBA :

 

Mobilní pódium PARTY

 

nebo klikněte na fotografii

(Zobrazit / Stáhnout / Tisk - formát PDF)

Mobilní pódium OPENAir Light

 

nebo klikněte na fotografii

(Zobrazit / Stáhnout / Tisk - formát PDF)

Mobilní pódium OPENAir

 

nebo klikněte na fotografii

(Zobrazit / Stáhnout / Tisk - formát PDF)

party oa_light openair

 

 

 

 


  

Podium Párty

 

 

 

 

 

A) MOBILNÍ PÓDIUM 

PÁRTY  8 x 4 / 7 x 4 / 6 x 4 m

Využití: určeno pro menší a středně velké akce.

Základní částí jsou jevištní podesty v rozměru 200x100 cm o celkové velikosti plochy až 8 x 4 m nebo 8 x 5 m (metr v přední části v tomto případě ale nebude zastřešený) nebo 6 x 4 či 5 x 4 m. Výška jeviště je variabilní dle nerovností a druhu povrchu s možností stavět jeviště již od 40 - 60 cm nebo 60 - 90 cm, lze doplnit jevištním schodištěm šířky 100 anebo 200 cm, s počtem stupňů podle výšky jeviště. Další moduly lze  doplnit (případně zvýšit podestu) jako praktikábly pod bicí, výstupky, předsunuté molo (nezastřešené) apod. Vykrývací látka tmavé barvy na zakrytí přední části podia v ceně pronájmu. Součástí ceny za pronájem jsou montážní a demontážní práce.

Zastřešení je řešené velkoprostorovým stanem o velikosti 8 x 4 m (6 x 4 m), výška v hřebenu 390 - 410 (440 - 460) cm. Terénní vyrovnání je možné. Pódium pod stanem (střechou) lze stavět i v menších variantách, například 7x4 m nebo 6x4 m apod. Jedná se o nejčastěji využívaný typ pronajímaného pódia na středně velké akce. Kotvení pomocí kolíků nebo betonových kvádrů (podle druhu povrchu). Plachty lze dělit, případně neinstalovat vůbec nebo použít vykrývací černé sítě atd. (podle aktuálního stavu počasí, podle potřeby pořadatele)

 

 

 

 

 


 

Podium Open Air

     

 

 

 

 

B) MOBILNÍ PÓDIUM 

OPEN AIR  9 x 6 / 8 x 6 / 7 x 6 m

Využití: určeno pro festivaly, open-air akce většího rozsahu.

Jeviště se skládá z protiskluzné, voděodolné podesty OpenAir o rozměru modulu 200 x 100 cm, výška jeviště již 100 - 170 cm, (max. výška dle terénních nerovností, povrchu apod.)  rozměry plochy max. 9 x 6 m, maximální velikost jeviště: 12 x 8 m*). Terénní vyrovnání je možné. Příslušenství: 2x schody o šířce 1 m, výška modulů schodiště dle aktuální výšky jeviště, se zábradlím (lze spojit do 2 m širokého schodiště se dvěma zábradlími po každé straně), schodiště je opatřeno plnými protiskluznými deskami či roštové (podle využití), dále nabízíme vykrývací látky, kobercové vložky, umístění vymezovacího zábradlí o délce max. 26 bm.

Zastřešení: příhradová AL konstrukce Quatro 400 (pevná stavba) s vertikálními stativy se zdvihacím zařízením na ruční pohon, sedlová střecha, celkové rozměry plochy se stativy s nohami cca 11 x 7,5 m, výška zastřešení plynule 0 => 550 cm. Světlá výška vnitřní plochy (od podlahy podia) od 5,1 m do 3,8 m dle aktuální výšky jeviště. Zastřešení obsahuje hlavní plachtu šedobílé barvy a vykrývací boční a zadní průvzdušné sítě černé barvy, samozřejmostí je zavětrování, kotvení. Na konstrukci lze instalovat zvukovou a světelnou aparaturu do celkové nosnosti až 180 kg na každé straně konstrukce.

    *) Zastřešení plochy max. 9 x 6 m. Modul jeviště 12 x 10 m nebo 12 x 8 m nabízíme nezastřešený! /vhodné pro využití v interiéru, v klubech, běžně krátkodobě v exteriérech apod./ V případě zájmu je možné zajistit pódium větších nebo jiných rozměrů např. střechu 10 x 8 m s jevištěm o velikosti 9 x 8 m apod..  Informujte se o aktuálním stavu a množství nabízené techniky, nabídka se může lišit.

 

 

 

 

 


 

Podium OpenAir Light

    

 

 

 

 

C) MOBILNÍ PÓDIUM

OPEN AIR LIGHT  7 x 5 / 6 x 5 / 6 x 4 m

Využití: určeno pro festivaly, open-air akce středně velkého rozsahu.

Jeviště se skládá z protiskluzné, voděodolné podesty OpenAir o rozměru modulu 200 x 100 cm, výška jeviště již 60 - 100 cm nebo 70 - 120 cm, (max. výška dle terénních nerovností, povrchu apod.)  rozměry plochy max. 7 x 5 m, maximální velikost jeviště: 12 x 10 m*). Terénní vyrovnání je možné. Příslušenství: 2x schody o šířce 1 m, výška modulů schodiště dle aktuální výšky jeviště, se zábradlím (lze spojit do 2 m širokého schodiště se dvěma zábradlími po každé straně), schodiště je opatřeno plnými protiskluznými deskami či roštové (podle využití), dále nabízíme vykrývací látky, kobercové vložky, umístění vymezovacího zábradlí o délce 16 bm.

Zastřešení 7 x 7 m: příhradová AL konstrukce Quatro 400 (pevná stavba) s vertikálními stativy se zdvihacím zařízením na ruční pohon, střecha zadní spád, celkové rozměry plochy se stativy s nohami cca 9 x 7,5 m, výška zastřešení plynule 0 => 450 cm. Světlá výška vnitřní plochy (od podlahy podia) od 4,1 m do 2,8 m dle aktuální výšky jeviště. Zastřešení obsahuje hlavní plachtu světle modré barvy a vykrývací boční a zadní průvzdušné sítě černé barvy, samozřejmostí je zavětrování, kotvení. Na konstrukci lze instalovat zvukovou a světelnou aparaturu do celkové nosnosti 100 - 150 kg na každé straně konstrukce.

*) Zastřešení plochy jeviště max. 12 x 10 m nebo 12 x 8 m nabízíme nezastřešený! Informujte se o aktuálním stavu a množství nabízené techniky, nabídka se může lišit.


Napište si o ceny pronájmu


 

 

 

 

 
 

    ZASTŘEŠENÍ - STŘECHY


= PÁRTY STANY 8 x 4 m, 6 x 4 m,

výška hřebenu 390 - 460 cm (v kombinaci s pódiem 8 x 4 m, 7 x 4 m, 6 x 4 m lze stavět samostatně) - barva opláštění bílá / modrá. Párty stany pronajímáme (i prodáváme) i samostatně nebo jako stanové haly v libovolných rozměrech, velikostech, v základních barvách plachet, s možností reklamního potisku, s okny či bez apod. Informujte se, prosím, o naší podrobné aktuální nabídce.

 


OPEN AIR 9 x 6 m, 7 x 7 m,

příhradová konstrukce quadro 390 mm, výška zastřešení 550 a 450 cm (lze v kombinaci s pódiem 8 - 9 x 6 m nebo 7 - 6 x 5 m apod., jinak lze stavět také samostatně) - materiál: AL konstrukce, stativy s navijáky a dlouhými patkami noh, zavětrování ocelovými lany a vázacími řemeny, popruhy, traky, kolíky, barva přírodní AL. Hlavní plachta je šedo-stříbrná, menší pak světle modrá, zadní, boční strany mohou být vybavené černou průdušnou vykrývací síťovinou.


OPEN AIR 10 x 8 m,

- příhradová konstrukce quadro 290 mm, OPEN AIR 8 x 6 m, - příhradová konstrukce trio 290 mm, max. výška obou zastřešení je 550 cm (Quadro v kombinaci s jevištěm 9 x 8 m, trio s jevištěm 8 x 6 m apod., střechy lze stavět také samostatně) - materiál: AL konstrukce, stativy s navijáky, větrování lany, popruhy, kolíky, barva hlavní plachty: quadro - světle modrá, trio - oranžovo / červená nebo některé další druhy. Zadní, boční strany s výkryty černou průdušnou síťovinou, zavětrováním atd.

  

   


KONTAKT: Online formulář

 
TOPlist

Nahoru.. | Tisk této stránky

Zobrazit Cz Podium: MOBILNÍ  |  KLASICKY
- admin -  | Copyright by ELZA Design © 2018 |
| CZ PODIUM.cz | prodej & pronájem pódií |
S-rank