CZ PODIUM | mobilní pódium na prodej & pronájem


Profesionální ALU mobilní technika na prodej i pronájem.

> :: Bazar > Střecha 14 x 12 m

Střecha 14 x 12 m

Střecha 14 x 12 m k odprodeji za výhodnou cenu!


(id:202007-Q350)
893 050,- CZK
 -53%
422 290,- CZK
cena bez DPH 349 000,- CZK
dostupnost: na dotaz
(kusů na skladě: 1)

Mobilní sedlová střecha - ALU konstrukce zastřešení pódia s kompletním vybavením. ALU sedlová střecha pro mobilní pódium 12 x 10 m a menší rozměry pódia. 

Kompletní vybavení střešní PVC opláštění s kedry (stav 100%) na rozměr 14 x 12 m; černé stínící sítě se 2 průchody a s úchyty. Střecha obsahuje 4ks základen s úpravou ocel - pozink, barva šedá, na kolečkách, s nastavitelnou výškou patek, a 16ks výškově stavitelných kovových patek; 4ks ALU kostek (v přední straně jsou kostky průchozí pro možnosti instalace křídel - ALU PA Wings pro reklamní bannery apod. - konstrukce křídla lze dokoupit, nejsou součástí dodávky); 4x ALU towery (věže) se 4 kladkami a s řetězovými navijáky /čelo 2x 2T - zadní strana 2x 1T/, dvojí max. nastavitelná výška věží činí 4 m a nebo 7 m (se 2 typy stabilizačních vyvažovacích lan), 1ks instalační set pro zdvih towerů s lanovým navijákem Al-Ko 900kg, 8x ALU zavětrování s 16 ks omega clampy Layher, ALU střešní věnec + krokve s úchytovými koncovkami, - vše kompletně systém Quadro Quick-lock s konektory, čepy a závlačkami; kompletní spojovací materiál a mnoho dalšího vybavení (kotvy, lišty, šrouby, anglické matky, několik druhů vázacích kurt). 

Střecha obsahuje veškerou technickou a provozní dokumentaci.

Střechu lze volitelně doplnit o další vybavení - mobilní pódium (jeviště) s příslušenstvím podle požadavku a potřeby. Prodejní ceny jeviště vč. příslušenství - prosíme, na dotaz.

Více informací Vám poskytneme prostřednictvím e-mailu nebo při osobním jednání. Střešní konstrukci (veškeré díly) je možné si osobně prohlédnout po předchozí vzájemné dohodě.

Prodejní cena neobsahuje: dopravní náklady (vlastní odvoz možný po dohodě), služby instalace, manipulaceNáklady na zajištění přepravy a veškeré další služby - pro další informace a možnosti nás, prosím, kontaktujte.

pozn.: Časově omezená nabídka. Vyhrazujeme si právo kdykoliv tuto nabídku zrušit!!!


 Nahoru.. | Tisk této stránky

Zobrazit Cz Podium: MOBILNÍ  |  KLASICKY
- admin -  | Copyright by ELZA Design © 2021 |
| CZ PODIUM.cz | prodej & pronájem pódií |
S-rank