CZ PODIUM | mobilní pódium na prodej a pronájem

Novinky - Zprávy
Podesta 200 x 100 cm OPENAIR (bez noh)
10 345,50 CZK
dostupnost: na cestě
Mobilní pódium 4 x 3 m
102 788,29 CZK
dostupnost: 1 měsíc
STŘECHA 10 X 7 M
417 450,00 CZK
dostupnost: PRODÁNO
Mobilní pódium 60 m2
223 850,00 CZK
dostupnost: na dotaz
Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Profesionální ALU mobilní technika na prodej i pronájem.


Datum 01/04/2023

Mobilní pódia k pronájmu / prodeji

Vážení zákazníci, přátelé, 

aktuálně nabízíme k pronájmu mobilní pódia a jeviště bez zastřešení / vč. zastřešení. Konkrétní nabídky najdete v sekci "Pronájem pódií". Najdete zde také kalendář akcí, který pravidelně aktualizujeme. Zablokované termíny jsou obvykle již zamluvené a není možné si bohužel na tyto termíny pódia pronajmout. Pro konkrétní požadavky nás kontaktujte nejlépe prostřednictvím on-line formuláře nebo mailem.

K prodeji aktuálně nabízíme mobilní podesty rakouské a německé produkce, dále mobilní zastřešení formou velkoprostorových a nůžkových stanů a bohaté příslušenství k těmto výrobkům. Pro kalkulace nás, prosím, kontaktujte mailem nebo přes on-line formulář uveřejněný na našich stránkách. Platnosti nabídek jsou momentálně omezené z důvodů častých změn cen výrobků a materiálů, dodání zboží z výroby je také ovlivněno současnou situací na našem trhu, proto nás vždy kontaktujte s konkrétními požadavky, o aktuální situaci na trhu vás budeme informovat. 

Děkujeme za vaši důvěru a budeme se těšit na spolupráci s vámi.

 


Datum 30/01/2023

Mobilní pódium na prodej

Vážení zákazníci, přátelé, 

vzhledem k aktuální situaci související se změnou prodejních ceníků materiálů, vybavení a služeb našich dodavatelů a výroby, nás s vaší poptávkou či dotazy kontaktujte nejlépe prostřednictvím tohoto on-line formuláře nebo prostřednictvím e-mailu zaslaného na adresu info@czpodium.cz. Termíny dodání a platnost nabídek některých výrobků a zboží je momentálně časově omezena. Vaše konkrétní poptávky a požadavky zpracujeme a budeme vás kontaktovat s aktuální nabídkou jakmile to bude možné. Děkujeme za pochopení.

 

 


pf 2023 czpodium


Datum 15/11/2022

Vánoční nabídka výprodeje mobilních pódií a střech 

Vážení zákazníci, přátelé, blíží se vánoční svátky a my máme pro vás speciální vánoční nabídku výprodeje použité / nové techniky:


NAŠE SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ NABÍDKA:

Mobilní střecha ALU 10 x 7 m = 320.000,- Kč + DPH / prodáno
- (s pojezdy a s možností přestavby na menší typ)
Mobilní pódium 7 x 5 m OpenAir, 70-120 cm = 215.000,- Kč + DPH / prodáno
- (kombinace nové + použité zboží)
Mobilní pódium 6 x 4 m OpenAir, 60-100 cm = 135.000,- Kč + DPH / prodáno
- (kombinace nové + použité zboží)
Mobilní pódium 5 x 4 m OpenAir, 60-100 cm = 125.800,- Kč + DPH / prodáno
- (kombinace nové + použité zboží)
Mobilní pódium 4 x 3 m OpenAir, 40 - 60 cm =  70.600,- Kč + DPH / prodáno
- (nové zboží)
Mobilní pódium 4 x 3 m OpenAir, 40 - 60 cm =  64.600,- Kč + DPH / prodáno
- (použité zboží)
Mobilní pódium 4 x 3 m OpenAir, 60-100 cm =  74.200,- Kč + DPH / prodáno
- (nové zboží)
Mobilní pódium 4 x 3 m OpenAir, 60-100 cm =  68.200,- Kč + DPH / prodáno
- (použité zboží)

 


Speciální vánoční nabídka výprodeje mobilní techniky je platná 30 dní nebo do vyprodání skladových zásob. Maximální velikost nabízeného mobilního pódia v kombinaci všech typů použité i nové techniky činí max. 8 x 5 m. Nabídka platí pro zboží, které se nachází na našem skladě. Nabízíme i jiné kombinace pořízení mobilního pódia, kontaktujte nás s vaší poptávkou. Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH. Jsme plátci DPH. Platební podmínky této speciální vánoční akce: = fakturace a platba v roce 2022. Pro bližší informace k této nabídce nám napište na info@czpodium.cz nebo využijte náš formulář online. Uveďte prosím, že máte zájem o speciální vánoční nabídku. Děkujeme vám a těšíme se na spolupráci.

 


Datum 04/08/2022

UPOZORNĚNÍ K DOSTUPNOSTI ZBOŽÍ - aktualizováno 4/8/2022

Vážení zákazníci,

oznamujeme, že mobilní podesty (jeviště, pódium) typ Handy jsou již opět běžně dostupné do cca 10-14 dní od přijetí objednávky. Jedná se o typy Standard i OpenAir. S vaší poptávkou nás kontaktujte nejlépe přes email nebo online formulář.

vzhledem k aktuální situaci na českém trhu oznamujeme, že některé druhy mobilní techniky jsou momentálně dočasně nedostupné. Týká se to mobilních podest Nivtec a příhradových konstrukcí, omezena je i nabídka velkoprostorových stanů. Termíny dodání zboží jsou proto delší, než obvykle, ceníky některých výrobků a zboží se mění i několikrát do měsíce nebo momentálně nejsou dostupné.

Kontaktujte nás s vašimi požadavky prostřednictvím poptávkového formuláře nebo mailem na info@czpodium.cz; nové i použité zboží, které máme skladem, nabízíme ihned k odběru. Některé zboží ze zakázkové výroby je momentálně dostupné do cca 2-4 měsíců. Jakmile se podmínky dodavatelských řetězců změní, budeme vás o tom informovat na tomto místě.

Prodejní ceny mobilního vybavení a techniky v našem e-shopu nemusí být aktuální, pro aktuální ceny výrobků a služeb nás, prosím, kontaktujte prostřednictvím výše uvedeného emailu nebo pomocí online formuláře.

Děkujeme proto za pochopení a za vaši trpělivost.


 Nahoru.. | Tisk této stránky

Zobrazit Cz Podium: MOBILNÍ  |  KLASICKY
- admin -  | Copyright by ELZA Design © 2023 |
| CZ PODIUM.cz | prodej & pronájem pódií |

Cz Podium - Michal Elznic na Firmy.cz

S-rank