CZ PODIUM | mobilní pódium na prodej a pronájem

eSHOP

Profesionální ALU mobilní technika na prodej i pronájem.

:: CENÍK > eSHOP > STAGE BANNER 5 x 2,5 m

STAGE BANNER 5 x 2,5 m

Stojan samostojný - lehká konstrukce pro interiéry najde použití v oblasti reklamy, zábavy, při sportovních, firemních a prezentačních akcích, při pořádání módních přehlídek. Reklamní banner, který je certifikovaný atesty TUV, NORD, DIN, lze snadno a rychle sestavit do různých požadovaných velikostí ve velmi krátké době. Výhodou je profesionální vzhled, variabilita systému, rychlá instalace a demontáž, minimální nároky na skladování a přepravu, velmi dlouhá životnost, možnosti dalšího rozšiřování díky modulárnímu systému a možnost dodání volitelného příslušenství.


(id:SB2013001)
39 688,- CZK
cena bez DPH 32 800,- CZK
dostupnost: na dotaz

Potřebujete umístit reklamu za anebo na pódium? Potřebujete vstupní bránu na přehlídkové molo? Právě tento výrobek splňuje všechny Vaše požadavky. Díky bohatému příslušenství (viz níže), které k uvedené konstrukci VOLITELNĚ nabízíme za příplatek, si ušetříte mnoho času sháněním jednotlivých komponent a vybavení. V neposlední řadě Vás může sestava přijít mnohem levněji, než pokud budete sestavu pořizovat po částech nebo samostatně. Sestavu Vám přivezeme na místo s kompletním vybraným příslušenstvím a proškolíme Vaše montážní pracovníky při první instalaci, kterou nabízíme zdarma.

 
VOLITELNÉ PRVKY - Příslušenství
 
Úchyty - madla
Ke konstrukci je možné volitelně za příplatek dodat příslušenství jako madla nebo úchyty (např. k uchycení dalšího vybavení, osvětlení apod.). V případě zájmu informace a ceny - na dotaz. 
 
Plachty - látky - moltony
Ke konstrukci dodáváme jako volitelné příslušenství pvc plachty s možností plnobarevného digitálního potisku v libovolných rozměrech, kterou lze po obvodě opatřit kovovými či plastovými očky. Dále nabízíme několik druhů moltonů, nehořlavých látek v základních barevných provedeních. Více o plachtovině, textiliích, sítích a moltonu najdete ZDE.
 
Úchyty - klipy
K uchycení plachet a moltonů bez oček lze použít klip Holdon Midi až do síly materiálu 6mm, pokud je plachtovina či molton opatřen po obvodě očky, pak nabízíme kvalitní a profesionální systém Spannfix v několika typech provedení. Více o spojovacím materiálu najdete ZDE.
 
Mobilní podesty - pódia
Ke konstrukci lze dodat systém profesionálních mobilních podest a příslušenství. Tuto nabídku využijí zejména organizátoři a pořadatelé menších mítinků, přehlídek a akcí.
Další informace o mobilních podestách najdete ZDE.
 
 
Technické parametry, data konstrukce:
 
Materiál konstrukce: AlMgSi1
Typ konstrukce: Double (dvouboká příhrada, systém rychlospojek)
Šířka konstrukce: 290mm
Průměr / síla trubky: 50 x 2 mm
Průměr a síla výztuhy: 20 x 2 mm
 
Počet ks v sestavě: 12
 
Rovný díl 0,5 m x 4ks
Rovný díl 1,5 m x 2ks
Rovný díl 2 m x 2ks
Roh dvoucestný 0,5 m x 2ks
Spodní díl třícestný 0,5x0,5 m x 2ks
Konstrukce obsahuje veškeré potřebné spojovací konektory, kónické čepy a závlačky.
 
Certifikace: atest TUV, NORD, DIN
Výroba: CZ
 
Maximální / variabilní rozměr konstrukce: 
šířka x výška x hloubka = 5 m x 2,5 m x 1,5 m
šířka x výška x hloubka = 4 m x 3 m x 1,5 m
šířka x výška x hloubka = 3 m x 2,5 m x 1,5 m
 
Možnost uchycení / umístění:
- pvc plachet s potiskem
- pvc mesh materiálu
- pvc reklamních desek
- textilií, moltonů, stínících sítí
 
Pozn.:
Při použití konstrukce v exteriéru je nutné ji řádně ukotvit pomocí kotvicího materiálu a zabezpečit proti možnému převrhnutí větrem atd.. Je potřeba provést řádné zavětrování konstrukce. Po použití je potřeba konstrukci a její prvky důkladně osušit a očistit - konstrukce a prvky nejsou primárně určené pro používání v exteriérech. Kotvicí a vázací materiál není součástí této nabídky. Proto, pokud požadujete dodat uvedené vybavení, termíny a ceny jsou na dotaz po Vašem upřesnění. 
 
Podmínky:
  1. Jedná se o zakázkovou výrobu, termín dodání závisí na množství objednané techniky a příslušenství + výrobních kapacit dodavatelů. 
  2. Předpokládaný termín dodání (D.O.A.) je obvykle cca 30 - 40 dní.
  3. Cena NEOBSAHUJE dopravní náklady, kontaktujte nás.
  4. Platba předem - požadujeme platbu předem převodním příkazem nebo hotově na základě vystavené proforma faktury - daňového dokladu.


Nahoru.. | Tisk této stránky

Zobrazit Cz Podium: MOBILNÍ  |  KLASICKY
- admin -  | Copyright by ELZA Design © 2021 |
| CZ PODIUM.cz | prodej & pronájem pódií |

Cz Podium - Michal Elznic na Firmy.cz

S-rank