CZ PODIUM | mobilní pódium na prodej & pronájem

:: CENÍK
Objednávky zboží:
Nejprodávanější zboží
Zboží v akci
Podesta 200 x 100 cm - STANDARD (bez noh) Interiérové pódium
8 030,77 CZK
dostupnost: 2 - 3 týdny
Podesta 100 x 100 cm - OPENAIR (bez noh)
7 877,10 CZK
dostupnost: na dotaz
Podesta 100 x 100 cm - STANDARD (bez noh)
7 241,85 CZK
dostupnost: na dotaz

Profesionální ALU mobilní technika na prodej i pronájem. Certifikace TÜV. Nejvyšší kvalita za rozumnou cenu.


        

 OBCHODNÍ PODMÍNKY / REKLAMAČNÍ ŘÁD

Vážení zákazníci, 

   stávají se pro Vás pronájmy a půjčování mobilních pódií a vybavení kontraproduktivní a neefektivní? Dokážete si sami spočítat, na kolik Vás vyjde celoroční pronájem mobilních pódií (stupínků, tribun, mol) na Vašich akcích? Rozhodli jste se, že budete provozovat umělecko - zábavní služby? Pokud uvažujete o pořízení mobilních pódií, abyste ušetřili za pronájmy pódií anebo začínáte podnikat v tomto oboru činnosti, pak zejména pro Vás je určena naše nabídka prodeje a odprodeje mobilních pódií a dalšího vybavení pro kulturní, sportovní a společenské krátkodobé i dlouhodobé akce.

Nabízíme ke koupi profesionální, kvalitní mobilní pódia a příslušenství, novou, zánovní i použitou mobilní techniku a vybavení. Nabídka je určena pro všechny zájemce a věříme, že budete s našimi službami a produkty spokojeni. Kvalitní techniku budete používat řadu let, což se projeví zejména v poměru k používání a rychlé návratnosti Vaší investice. Pokud budete chtít Vaši mobilní techniku později odprodat, neváhejte a obraťte se znovu na nás. Zprostředkujeme Vám prodej použité mobilní techniky - seznam zájemců o použitou techniku se neustále zvyšuje. Navštivte náš E-SHOP s novým nebo BAZAR s použitým zbožím a prohlédněte si naše aktuální nabídky. Sledujte, prosím, také průběžně aktuální změny v naší nabídce. pozn.: Ceny v E-SHOPU / BAZARU jsou uvedeny bez DPH + včetně DPH. Některé akční nabídky jsou časově omezené. Zánovní či použitá mobilní pódia nabízíme do vyprodání skladových zásob.
 
Protože jsou nákupy mobilní techniky velmi individuální, objednávky prosím nerealizujte přes tlačítka v e-shopu, který slouží k Vašim základním informacím o systémech mobilních pódií, každý prodej se liší podle Vaší potřeby a požadavků.
Pro objednání nás, prosím, kontaktujte přes online formulář - odkaz níže, e-mailem na info(zavinac)czpodium.cz nebo telefonicky. Děkujeme Vám.

Prodejní ceníky mobilních pódií, mobilních podest, nohou, stanů, zastřešení a příslušenství jsou velmi rozsáhlé. Kalkulace a rozpočty jsou obvykle a často individuální a podléhají aktuálním cenám produktů na našem trhu. Pokud Vám nevyhovují omezené nabídky z E-shopu nebo Bazaru, pošlete nám Vaše požadavky a poptávky prostřednictvím níže uvedeného ONLINE formuláře.
 
A nezapomeňte, prosím, uvést Vaši alespoň základní představu:
 
a) jaký požadujete plošný rozměr mobilního pódia, 
b) jakou požadujete výšku pódia, chcete nohy teleskopické nebo pevné,
c) kde budete chtít pódium provozovat ..venku nebo uvnitř?
d) o jaké příslušenství máte zájem - schodiště, zábradlí, textilie, sítě,
e) požadujete jiné provedení - jako tribuny, zastřešení pódia - apod., 
 
- urychlíte tím zpracování kalkulace.  
Kalkulace a platné cenové nabídky v aktuálním znění Vám předložíme obratem zdarma, děkujeme. 
 
Nabízíme odprodej použité mobilní techniky, pódií, zastřešení, stanů, přístřešků, konstrukcí atd.. Nabídky jsou časově omezené - obvykle do vyprodání skladových zásob. Pokud máte zájem právě o tyto používané výrobky, prohlédněte si BAZAR použité techniky. Přijímáme zároveň nabídky do komisního prodeje nebo odprodeje, pokud máte techniku, kterou chcete nabídnout a prodat našim zákazníkům, neváhejte a kontaktujte nás. Děkujeme Vám !

 

          
 
NAPIŠTE SI O AKTUÁLNÍ CENY PRONÁJMU + PRODEJE  / Telefon:  +420 737 135 816
 

 

 CENÍK PRODEJE                         CENÍK PRONÁJMU 

                                                                                                           


 

 

TOPlist

Nahoru.. | Tisk této stránky

Zobrazit Cz Podium: MOBILNÍ  |  KLASICKY
- admin -  | Copyright by ELZA Design © 2019 |
| CZ PODIUM.cz | prodej & pronájem pódií |
S-rank