CZ PODIUM | mobilní pódium na prodej a pronájem

:: PRODEJ PÓDIÍ

Profesionální ALU mobilní technika na prodej i pronájem.

PRODEJ MOBILNÍ TECHNIKY

mobilní pódia | přehlídková mola | mobilní divácké tribuny | stany střechy |
 

MOBILNÍ PÓDIUM - JEVIŠTĚ INFO       

TÜV CERTIFIKACE - VÝROBA / SERVIS CZ
Dodáváme profesionální systém mobilních podest, ze kterých lze sestavit mobilní pódia, jeviště, mobilní divácké tribuny s elevačními stupni, mobilní přehlídková a prezentační mola, taneční parkety, divadelní praktikáble, plošiny a pracovní podesty, ale i samostatné moduly - nástavce / podstavce. Využití - pro interiér i exteriér.
 
Nabízíme mobilní podesty standardních rozměrů od 2 x 1 m, 1 x 1 m, 2 x 0,5 m anebo atypické rozměry a tvary, podle požadavku a přání i na míru. Podesty se skládají z desky napevno vložené do hliníkového profilového rámu. Podesty lze dodat podle typu využití (např. hladký lakovaný tvrzený povrch vhodný pro interiéry - sály, koncertní haly, kina, kulturní a sportovní centra, taneční plochy apod. anebo povrch protiskluzový a voděvzdorný - využití je vhodné zejména pro exteriéry, v náročnějších nebo členitějších terénech, na travnatém a nerovném povrchu, při nepříznivém počasí apod.). Mobilní podesty jsou velmi variabilní a lze z nich díky stavebnicovému systému skládat různé tvary a plochy.
 
Mobilní podesty najdou využítí zejména při pořádání kulturních a sportovních událostí jako mobilní nebo stacionární jeviště a pódia, taneční / sportovní parkety, přehlídková mola, tribuny s elevacemi, divadelní praktikáble, stupínky apod.. Mobilní podesty jsou velmi skladné. Výhodou mobilních podest je rychlá instalace, profesionální vzhled a provedení, dlouhá životnost a minimální nároky na údržbu.
 
Mobilní podesty mají certifikovanou nosnost 750 kg/m2, ale lze dodat i podesty se zesílenými rohy rámů (nosnost 850 - 900 kg/m2), které se hodí např. při prezentaci osobních vozidel, instalaci velmi těžkých břemen, motocyklů apod..
 
Techniku obvykle dodáváme včetně dopravy + zaškolení (dohodou). Součástí dodávky je technická dokumentace, montážní návody, provozní doporučení a podmínky, prohlášení o shodě a certifikace - atesty TÜV.
 
TERMÍN DODÁNÍ: 60 dní (vždy podle výrobních kapacit)
Certifikace atesty TÜV
 

 

STANY (zastřešení, stánky, haly na prodej)INFO

TÜV CERTIFIKACE - VÝROBA / SERVIS CZ 

Nabízíme velkoprostorové stany různých velikostí a využití dle rozměrů a počtu modulů, různých tvarů a do různých prostředí. Dodáváme tyto výrobky: Sedlové střechy, čtvercové, mnoho-uhelníkové, jehlanové, restaurační stany a pergoly, prodejní stánky a pavilóny, membránové střechy v architektuře či stany vyrobené na zakázku. Konstrukce z duralových profilů různé síly a velikosti. Vybírat lze z různých barev plachet (různé gramáže, nehořlavá úprava apod.), lze dodat otevřené, uzavřené varianty nebo varianty s okny a dalším vybavením (např. mobiliářem, mobilními podlahami a parkety apod.). Stany mají lanové i ocelové zavětrování, nastavitelné patky noh, které umožňují vyrovnání v terénu. Tato technika a vybavení je možností rychlé instalace vhodná nejen při pořádání společenských, kulturních, sportovních či prodejních akcí, ale také jako mobilní sklady a uložení materiálu, nářadí, stavební buňky apod., pro krizové a nenadálé životní situace ve veřejném a státním sektoru (techniku lze využívat pro potřeby bezpečnostních složek, policie, zdravotní záchranné služby, HZS atd.).

Stany jsou velmi skladné. Instalace velkoprostorových stanů je poměrně jednoduchá a rychlá. Technika je dodávána včetně dopravy, první instalace a s proškolením montážních pracovníků.

 

TERMÍN DODÁNÍ: 90 dní (zboží dodáváme podle kapacit výrobce)

Certifikace atesty TÜV

 

 


 

HLINÍKOVÉ KONSTRUKCE, RAMPY, STATIVY, STŘECHY - INFO

        - nabídka prodeje konstrukcí je dočasně pozastavena!

TÜV CERTIFIKACE - VÝROBA / SERVIS - CZ/EU
Dodáváme lehké hliníkové příhradové konstrukce od malých až po velké konstrukční celky mobilních zastřešení pódií (od 6 x 4 m - 20 x 14 m) vč. stativů, zavětrování, pvc opláštění, tmavých stínících sítí, s manuálním nebo s elektrickým kladkovým pohonem hřebenové střechy, různých tvarů (střecha sedlová - oblouková - střecha se zadním spádem). Nabízíme střechy s konstrukcí typu duo (dvojboké), trio (trojboké) či quadro (čtyřboké), rozměrů pletené konstrukce od 290 - 390 mm atd., různých barevných variant opláštění a materiálového složení podle potřeby zákazníka. Součástí dodávky je obvykle také bezpečnostní set, ocelové lanové zavětrování, případně kotvicí prvky (podle dohody), bohaté příslušenství (spojovací materiál, kurty, lana, madla, čepy, závlačky atd.).
 
Po pořízení sestavy mobilního zastřešení lze díky certifikovanému stavebnicovému systému užívat jednotlivé části mobilní sestavy zcela samostatně - pro různá jiná drobná řešení (prodejní a prezentační stojany, stativy pro obrazovky, dočasné výstavní konstrukce, zástěny, držáky atd.). Konstrukce a jednotlivé díly jsou vhodné k využití při pořádání kulturně-společenských akcí, jako světelné rampy při pořádání přehlídek, jako zastřešení větších prezentačních ploch, autosalonů, prodejen vozidel, jako mobilní garážová místa nebo jako součásti výstavních expozic, stánků či zázemí při firemních a prodejních akcích v interiérech i exteriérech. Konstrukce z lehkých příhrad využijete všude, kde je potřeba cokoliv vykrýt, zakrýt nebo zavěsit.
Techniku standardně dodáváme včetně dopravy a zaškolení (dohodou). 
 
TERMÍN DODÁNÍ: momentálně nedostupné  (zboží dodáváme podle kapacity výrobce)
Certifikace atesty TÜV
 

 

Příslušenství - mobiliář / služby:
 

Nabízíme k prodeji mobilní vybavení: Mobilní skládací sety, stoly, lavice, stohovací skládací židle - mobilní podlahy a plochy, taneční parkety, stojany, zábrany, mobilní ploty a oplocení, zástěny a zakrývací panely, mobilní WC, elektrocentrály a tepelné zdroje, zvukové a světelné zdroje a aparatury atd.. 

Zajistíme dodávku malé, střední nebo větší zvukové, světelné i jevištní mobilní techniky 
(vhodné pro technické zajištění a ozvučení nebo osvětlení interiérů i exteriérů).

Dále nabízíme k zajištění služby zvukaře a osvětlovače, agenturní, bezpečnostní a pořadatelskou službu (vhodné zejména pro krátkodobé exteriérové akce). 


Nenalezli jste odpovídající techniku nebo službu?

Požadujete ještě jinou techniku než, kterou nabízíme? Poradíme Vám..

Neváhejte a 
kontaktujte nás

 Nahoru.. | Tisk této stránky

Zobrazit Cz Podium: MOBILNÍ  |  KLASICKY
- admin -  | Copyright by ELZA Design © 2024 |
| CZ PODIUM.cz | prodej & pronájem pódií |

Cz Podium - Michal Elznic na Firmy.cz

S-rank