CZ PODIUM | mobilní pódium na prodej & pronájem

:: Starší zprávy

Profesionální ALU mobilní technika na prodej i pronájem. Certifikace TÜV. Nejvyšší kvalita za rozumnou cenu.


/// STARŠÍ ZPRÁVY 2018  ///          -  | Archiv zpráv 2014-2017     -  | Archiv zpráv 2010-1013


 

 

Datum aktualizace 24/05/2018

!!! ZBOŽÍ JIŽ BYLO VYPRODÁNO !!!

DOPRODEJ MOBILNÍCH PODEST OPENAIR 200x100 CM S VÝRAZNOU SLEVOU !

Vážení zákazníci,

nabízíme Vám poslední kusy ALU mobilních podest OpenAir 200 x 100 cm (protiskluzová, vodědodolná úprava se speciálním černým povrchem s TÜV certifikací s nosností 750 kg/m2) s více než 20%-ní slevou z běžných prodejních cen !!! Nabídka je platná do vyprodání zásob! Nyní aktuálně nabízíme možnost pořízení mobilního pódia (jeviště) složeného z těchto mobilních podest o rozměru max. 6 x 4 m, výšky noh teleskopických 40-60 cm anebo 60-100 cm, doplněné o další příslušenství jako jevištní schody, vykrývací textilie s vyšší gramáží, přepravní / skladovací vozíky apod.. Pořídit lze i menší pódium - např. mobilní pódium o velikosti 4 x 3 m apod.. Příslušenství, stejně jako mobilní podesty, nabízíme nové, termíny dodávek zboží podle kapacit výroby. Dopravu zajišťujeme anebo můžete pro odvoz zboží využít svoji vlastní. Pokud máte zájem o jiné - větší rozměry mobilního pódia anebo např. o zastřešení pódia či jiné výrobky, kontaktujte nás, cenovou nabídku s individuální cenou Vám předložíme obratem.

Mobilní podesta OpenAir 200 x 100 cm - bez noh

Objednávejte nyní! Nabídka je omezena do vyprodání zásob ze skladu. Kontaktujte nás e-mailem nebo pomocí formuláře

I nadále platí naše "Termínované nabídky" - nabídky odprodeje použité mobilní techniky, které jsou časově a kapacitně omezené. Pro podrobnosti a další informace navštivte sekci "Termínované nabídky".

Děkujeme Vám a těšíme se na možnou spolupráci!


 

Datum  12/03/2018

OD BŘEZNA NABÍZÍME SLEVY NA PRODEJ MOBILNÍ TECHNIKY !

Od 1. března 2018 nabízíme prodejní slevy na dodávky mobilních jevišť, mobilních pódií a příslušenství. Akce se vztahují na novou i použitou techniku. Pro konkrétní nabídky nás proto neváhejte kontaktovat. Zašlete nám Vaši poptávku, nabídku Vám předložíme obratem. Slevové akce jsou platné do odvolání - výprodeje skladových zásob. Další informace - pište na email na info@czpodium.cz nebo prostřednictvím tohoto FORMULÁŘE

Děkujeme Vám a těšíme se na spolupráci!

 

 


 

Datum  20/01/2018

OD LEDNA NABÍZÍME ODPRODEJE MOBILNÍ TECHNIKY !

Od 20. ledna 2018 jsou k dispozici časově omezené nabídky použité / zánovní mobilní techniky (pódií, střech a konstrukcí) a to do vyprodání našich skladových zásob.

Pro podrobnější informace o této speciální nabídce navštivte, prosím, sekci TERMÍNOVANÉ NABÍDKY (odkaz vpravo nahoře na našich webových stránkách). Další informace najdete také v sekci BAZAR. O cenách a dostupnosti nabízeného zboží nás můžete kontaktovat prostřednictvím emailu na info@czpodium.cz.

Nabídky jsou časově omezené a vyhrazujeme si právo je zrušit nebo změnit. Některé aktuální nabídky teprve připravujeme, mějte, prosím, proto s námi trpělivost, děkujeme Vám a těšíme se na spolupráci!

 

Mobilní střecha OPENAIR pro 12x10/10x8m podia a menší

 


 


TOPlist

Nahoru.. | Tisk této stránky

Zobrazit Cz Podium: MOBILNÍ  |  KLASICKY
- admin -  | Copyright by ELZA Design © 2018 |
| CZ PODIUM.cz | prodej & pronájem pódií |
S-rank