CZ PODIUM | mobilní pódium na prodej a pronájem

:: O nás

Profesionální ALU mobilní technika na prodej i pronájem.

 

Dobrý den! 

vítejte na stránkách - CZ Pódium  - prodej / pronájem pódií
 
          Firma vznikla v roce 2000. Od roku 2006 se zabýváme prodejem a dodávkami mobilních podest, jevišť a pódií pro divadla, obecní domy, kulturní zařízení, společenská centra, obchodní domy a sportoviště. Našimi zákazníky jsou města, obce, ale také svazky měst a obcí, projektanti, stavební firmy apod..  Díky tomu, že rozměry mobilních pódií, díky stavebnicovým systémům, lze dodat "na míru", využívají našich služeb také menší kluby, kulturní a sportovní sdružení a zařízení, nadace a spolky. Spolupracujeme s mnoha českými i zahraničními dodavateli mobilní techniky a příslušenství a garantujeme nejen profesionální vzhled a kvalitní provedení s dlouholetou životností pódií, ale také krátké termíny dodání. Mobilní vybavení a pódiovou techniku dodáváme za velmi výhodné ceny v kvalitním provedení, nabídkové kalkulace a rozpočty Vám předložíme zdarma.
 
         V naší nabídce můžete najít profesionální systém mobilních podest české výroby, ale také jiných dodavatelů a je na každém z Vás, jaký mobilní systém si zvolíte. Podesty jsou standardně certifikované atesty TÜV a mají nosnost od 750 kg/m2 a vyšší. Mobilní podesty jsou vhodné i pro vyšší zatížení (těžká břemena jako např. klavíry, motorky, vozidla, větší taneční skupiny apod.). Z mobilních podest je možné díky stavebnicovému systému sestavit praktické mobilní stupně a elevace, mobilní pódium, interiérové nebo exteriérové jeviště, ale také např. divácké sportovní a VIP tribuny, divadelní praktikáble, plochy zimních stadionů a sportovišť, samostatné stupínky atd., varianty použití jsou prakticky neomezené.  Systémy mobilních podest dodáváme s bohatým příslušenstvím a v mnoha variantách provedení (různé povrchové úpravy - pro interiér či exteriér; rozměry podest 2 x 1 m, 2 x 0,5 m, 1 x 1 m, 1 x 0,5 m; ale také hranaté, oblé atypy, nastavitelné nebo pevné výšky noh; pojízdné na kolečkách s aretací; s příslušenstvím jako schodišťové, bezpečnostní jevištní nebo tribunové zábradlí; přepravní / skladovací vozíky; jevištní ocelová či hliníková schodiště; vykrývací textilie, speciální látky, nařasení - skirty různých barev a provedení, úchyty a další příslušenství). Samostatnou stránkou jsou střechy, stany a zastřešení.
 
        Mobilní střechy a zastřešení: Dodáváme několik typů mobilních zastřešení, nejčastějším standardním zastřešením,  které nabízíme a prodáváme, je zastřešení velkoprostorovými stany, které je díky velké variabilitě možné dodat od menších rozměrů až po ty opravdu velké. Výhodou je nejen nízká cena oproti příhradovým konstrukcím, ale zejména velmi rychlá a poměrně snadná montáž, minimální nároky na skladování a přepravu a možnost používat stan i zcela samostatně jako mobilní prodejnu, výstavní expozici, divácké hlediště, restauraci nebo zázemí pro účinkující či diváky. Tento typ zastřešení umožňuje také spojování jednotlivých částí (dílců) a dosažení tak větší plochy při konání kulturních akcí, mobilní textilní haly se hodí také do obchodního / firemního sektoru, pro dočasné mobilní skladování, parkování apod.. Podstatným prvkem tohoto typu zastřešení je jeho velmi příznivá prodejní cena, rychlá instalace a minimální požadavky na skladování  a přepravu. Zastřešení dokážeme vybavit také mobiliářem.
 
       Pro pořadatele menších akcí, dětských dnů nebo sportovních mítinků nabízíme možnost pořízení stále více populárních nůžkových stánků, stanů a altánů v mnoha velikostech, provedeních, vybaveních a barvách. Nůžkové stany se hodí nejen jako zastřešení pódií, ale také jako nezbytné a jednoduché vybavení mobilních restaurací, menších setkání sdružení či přátel, ale zejména jako prodejní stánek nebo výstavní expozice pro prodejní účely, prezentace a firemní akce a eventy v exteriérech. Výhodou je snadná a rychlá instalace, malé nároky při skladování, stěhování a přepravě.
 
       Dalším typem zastřešení, která dodáváme, jsou zastřešení z mobilních příhradových konstrukcí. Tato zastřešení se pro změnu vyznačují profesionálním vzhledem, variabilitou, méně náročnou instalací a bohatým vybavením vč. příslušenství (bezpečnostní sety, zavětrování, rašlové sítě, nástavce na mobilní techniku) a variabilitou použití konstrukcí. Tyto konstrukce je možné využívat nejen jako zastřešení jevištních ploch a pódií, ale také jako malé i větší výstavní expozice, samostatné nosiče osvětlení, ozvučení či audiovizuální techniky (tzv. ground support), reklamní nosiče atd.. Z české produkce nabízíme několik základních typů a provedení, které se liší rozměry a množstvím materiálu a podle typu poptávky, potřeby a výběru dokážeme poradit opravdu každému zákazníkovi - zájemci o toto vybavení.
 
Mobilní techniku také pronajímáme organizátorům kulturně-společenských akcí. V nabídce můžeme najít tyto typy mobilních sestav:
 
- interiérová nekrytá jeviště, pódia, stupínky, divácké tribuny, prezentační mola
- exteriérová krytá pódia, přehlídková mola, V.I.P. tribuny, taneční parkety
- velkoprostorové stany (zastřešení), párty stany a altány
- příhradové střechy malých i větších rozměrů (zastřešení), stojany, stativy, ground support
- mobiliář (mobilní skládací stoly a lavice) a vybavení
- zvukovou techniku, osvětlení (více na www.czsound.cz), a další příslušenství
 
     Mobilní podesty lze samostatně používat na prezentace firemních produktů a při realizaci eventů, vhodné jsou zejména pro kulturně-společenské akce všeho druhu, pro výstavy, sportovní setkání, mítinky, mistrovství a přehlídky, elevační plochy (umělá kluziště apod.) a stupně pro vyhlašování výsledků, taneční plochy a taneční pódia pro předcvičitele, praktikáble a stupně pro konference, menší koncerty apod.. Podesty jsou vhodné jak do interiéru, tak do exteriéru, výhodou je také možnost upravovat výšku pomocí teleskopických noh (např. v nerovném terénu v exteriérech, tribunové elevace apod.).
    Vzhledem ke zkušenostem v oboru dokážeme navrhnout a zajistit vybavení mobilní technikou a související služby pro každého zákazníka či pro konkrétní projekt. Výsledkem naší práce jsou zákaznické reference.
 
     Pokud však Vámi požadovanou techniku nejsme schopni dodat nebo je naše technika v termínu již blokována pro jiného zákazníka anebo je vzdálenost k Vám příliš velká a dopravní náklady převyšují cenu pronájmu, služby Vám zprostředkujeme za pomoci celé řady subdodavatelů působících nejblíže Vašemu okolí "bez jakéhokoliv cenového navýšení a dalších vícenákladů". Mobilní podesty Vám také zapůjčíme, můžete tak ušetřit náklady za montáž a dopravu. 
 
        Nabízíme v souvislosti s konáním Vaší akce výrobu a dodávku reklamních, tiskových materiálů, bannerů (programy, letáky a plakáty, výrobu a digitální potisk  reklamních plachet, plastových desek včetně grafického zpracování, úchytů a příslušenství), zprostředkujeme mediální služby, zajistíme pořadatelskou či bezpečnostní službu, zajistíme a dodáme stripy pro návštěvníky, pořadatele a mnoho dalších výrobků, služeb a činností. Pokud máte jakékoliv požadavky, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme, poskytneme informace či požadované služby pro Vás zajistíme.
 
      Budete-li mít zájem využít našich služeb, které Vám nabízíme, neváhejte a kontaktujte nás telefonicky nebo nám napište prostřednictvím tohoto elektronického formuláře. Další konkrétní informace najdete v jednotlivých nabídkách na našich internetových stránkách.
          
Přesvědčte se sami a využijte našich služeb !
Věříme, že budete s námi spokojeni.
               
 Nahoru.. | Tisk této stránky

Zobrazit Cz Podium: MOBILNÍ  |  KLASICKY
- admin -  | Copyright by ELZA Design © 2024 |
| CZ PODIUM.cz | prodej & pronájem pódií |

Cz Podium - Michal Elznic na Firmy.cz

S-rank