CZ PODIUM | mobilní pódium na prodej a pronájem

:: Seriál - Handy

Profesionální ALU mobilní technika na prodej i pronájem.

SERIÁL 1. DÍL - PODESTY HANDY
 
Aktualizováno 12.12.2020 - Váháte s rozhodnutím, jaký jevištní systém si pořídit, jaké jsou výhody, rozhoduje cena, kvalita, servis? Tento seriál by Vám měl napovědět. Zhodnotíme několik typů používaných jevištních podest v České republice.
 
 
PODESTA HANDY:  - viz ESHOP
 
Pódiové systémy rakouské firmy TÜCHLER představují kvalitní profesionální alternativu mobilních pódií vyráběných a prodávaných na našem trhu. Jevištní podesta HANDY je snadno instalovatelný jevištní a tribunový systém pro profesionální oblast. Jevištní podesty typu HANDY se uplatňují v různých prostorách pro pořádání akcí, víceúčelových halách, arénách, školách, školkách a společenských prostorách jako mobilní pódiové plochy nebo mobilní tribuny. 
 
Vedle standardních rozměrů 2x1 m jsou k dostání speciální formáty v téměř všech tvarech.
 
 
 
Tvary na míru
 
Jevištní podesty Handy jsou dostupné v nejrůznějších i speciálních tvarech, jako trapezoidních, nebo kruhových segmentech.
 
Stupňovitá pódia pro sbory a orchestr
 
 
Stupňovitá pódia pro sbor z jevištních podest HANDY; hloubka a úhel stupňů na přání; na obrázku je uvedeno pódium pro sbor s hloubkou stupňů 100 cm a úhlem 2 x 30 °.
 
Rohové spoje
 
Rohový spoj je vyztužen vnitřním speciálním hliníkovým profilem. Uchycení noh jsou s rámem spojena šestinásobně na všech stranách za použití vysoce pevných a bezúdržbových nýtů z ušlechtilé oceli, které jsou odolné proti vibracím; přítlačný závit určený k uchycení noh je veden přes ocelovou matici, která se na všech stranách pohybuje v odpovídajícím hliníkovém úchytu tak, aby se účinně zabránilo případnému poškození závitu v důsledku nárazů nebo neodborné manipulace. Masivní regulační šroub M10 s hvězdicovým držákem pevně drží nohy přes masivní přítlačný špalek. Na přání je možné dodat upravené uchycení trubek (lešenářský systém typ Layher) apod.
 
Provedení ProLine
 
Úchytka noh je vzhledem k výše uvedenému provedení přišroubována pomocí dvou šroubů M10 přes zasouvací desky. Za použití ocelových noh 50 x 50 mm tak lze dosáhnout výšku plošiny certifikovanou TÜV 160 cm v samostatném umístění bez příček a dalších výztuh. Použití při vyšších dynamických zátěžích.
 
Plastový hák
 
Plastový háček určený ke standardnímu spojování podesty.
 
 
Podestová zástěna - dřevěná podestová zástěna
 
 
 
Podestová zástěna, volitelně samet, satén CS, molton anebo dřevěný výkryt
 
 
Upínací páska
 
Drážka k uchycení upínací pásky pro připevnění volánů.
 
 
Povrchová úprava - STANDARD a STANDARD Pro Line (zesílené rohy)
 
Vedle standardního provedení v lakovaném buku a protiskluzném, voděodolném provedení nabízíme speciální akrylátové povrchy v různých barvách, speciálně masivní dub, černě lakovaný buk apod.
 
 
Povrch buk - masiv dub
 
 
Deska z bukového dřeva s polyuretanovým nátěrem; stíratelná zavlhka; rám a nohy z přírodního hliníku, na přání eloxováno. Další variantou je úprava - masivní dub.
 
 
Povrch: sítotisková deska na bázi fenolových pryskyřic - OPEN AIR a OPEN AIR Pro Line (zesílené rohy)
 
 
Kvalitní sítotisková deska odolná vůči povětrnostním vlivům, se zesílenou absorpcí bodové zátěže; rám a nohy z přírodního hliníku, na přání eloxováno. Voděodolné a protiskluzové provedení.
 
 
Povrch: Pro Line (zesílené rohy - vyšší nosnost - dyn.zátěž) / Shadow Line (provedení - černý lak)
 
 
Buková dřevěná deska černě lakovaná; stíratelná zavlhka; rám a nohy černě práškované.
 
 
Povrch: speciální barevné provedení
 
Speciální laky a vrstvy a dále zvláštní provedení s akrylovými deskami, koberci, lehkými deskami vyráběnými vícesložkovou technologií, ap.
 
 
 
Fixní a teleskopické nohy s bohatým příslušenstvím
   
 
Fixní nohy z AL profilu 55x55 mm jsou opatřeny plastovou koncovkou s aretačním šroubem či bez něj. Teleskopické nohy obsahují speciální výsuvnou část s patentem (šroub). Nohy lze vybavit také adaptérem s kolečky.
 
 
Spojovací materiál:
 
Rámová svorka
 
Rámová svorka určená k silovému a tvarovému spojení podesty v případě vysokých bodových nebo dynamických zátěží.
 
Spojovací svorka noh, 2-, popř. 4-násobná
 
 
Dvoj-, popř. čtyřnásobná spojovací svorka tvoří stabilní propojení ze dvou nebo čtyř noh; pro konstrukční výšky přesahující TÜV certifikované výšky v samostatném umístění.
 
 
Tribuna
 
Ke každému jeviští patří tribuna. Také tu můžete zhotovit pomocí našich jevištních podest HANDY a s tím nabídnout svým návštěvníků i optimální podmínky pro sledování za využití TÜCHLER-jevištního kabinetu.
 
 
 
Schodiště, zábradlí, vozíky, látky
 
K příslušenství patří vymezovací a bezpečnostní zábradlí se rohovými a rovnými spojkami, dělená schodiště s povrchy podest, zábradlím,vše opatřené rychloupínacími patenty, horizontálními - vertikálními přepravními vozíky se zátěžovými koly, redukce a adaptéry nejrozšířenějšího systému lešení Layher, výkryty a skirting látkami a pevnými deskami apod.
 
 
Jevištní schody Classic
 
Jevištní schody Classic jsou samostojací a lze je kombinovat s každým jevištním systémem. V systému HANDY jsou schody zajištěny proti skluzu buď schodištními spojkami, nebo bezpečnostním madlem, které je sešroubováno s rámem podesty pomocí rámových spojek.
 
 
Schodištní madlo
 
K jevištním schodištím Classic a Advanced jsou k dostání různá madla. Pro jevištní schodiště Advanced je k dispozici vhodné madlo ke zvolenému stoupání.
 
 
Zábradlí - vymezovací/bezpečnostní
 
 
 
Zábradlí sloužící k ochraně proti pádu z jeviště, bezpečnostní zábradlí s extra prvky pro využití jako tribunové zábradlí pro diváky apod. Zábradlí jsou opatřena rychloupínacími patenty a splňují přísná bezpečnostní kritéria a podmínky provozu.
 
 
Přepravní/skladovací vozíky
 
 
 
Přepravní skladovací vozíky v horizontálním nebo vertikálním provedení. Horizontální provedení se zátěžovými koly má kapacitu až 12 podest, při skladování až 15 podest. Vertikální provedení má kapacitu 8 podest a vejde se do dveří o šířce 90 cm. Kola mohou být jak ve standardním provedení, tak v provedení jako zátěžová.
 
 
Nástrčná sada pro uchycení vulkolanových koleček
 
 
Nástrčná sada určená k uchycení koleček z tvrzené pryže nebo vulkolanolu, šetrných k podlaze, čímž je možno přeměnit podestu na pojízdné plošiny.
 
 
Adaptér pro lešení
 
Výklopný adaptér lešení určený k použití podesty na lešeních (např. typ Layher).
 
 
 
Proč Handy?
 • NÍZKÁ CENA oproti konkurenčním výrobkům, kvalitní a rychlý servis přímo v ČR
 • Možnost dodávky a instalace na míru dle potřeby - jak do interiéru - tak do exteriéru
 • VYSOKÁ VARIABILITA - jednotlivé podesty lze stavět např. zcela samostatně
 • Podesty kopírují terén díky teleskopickým nohám s plynulým posuvem
 • Sestavení ve 2 lidech
 • Protiskluzový povrch podest, variabilní povrchové úpravy
 • Nosnost 750 kg/m2
 • Systém rychloupínacích patentů zkracuje montážní čas
 • Nízká hmotnost díky hliníkovému rámu a nohám
 • Široký výběr atypických a nestandardních podest a příslušenství
 • TŰV certifikace
 • Kompatibilita: tento typ podest lze spojovat s podestami jiných výrobců (např. Nivtec, Bütec apod.) - informace na požádání

 Nahoru.. | Tisk této stránky

Zobrazit Cz Podium: MOBILNÍ  |  KLASICKY
- admin -  | Copyright by ELZA Design © 2024 |
| CZ PODIUM.cz | prodej & pronájem pódií |

Cz Podium - Michal Elznic na Firmy.cz

S-rank