CZ PODIUM | mobilní pódium na prodej a pronájem

MOBILNÍ STANY - HALY

Profesionální ALU mobilní technika na prodej i pronájem.


 VELKOPROSTOROVÉ STANY   

 Zastřešení pódia velkoprostorovým stanem 

Nabízíme Vám možnost využít velkoplošný (velkokapacitní) stan jako levnou variantu zastřešení mobilního pódia - jeviště. Velikost stanu může být variabilní, nabízíme různé rozměry, tvary a výšky. Základní rozměrové typy jsou 5 x 4 m, 6 x 4 m, 8 x 4 m, 10 x 6 m, 10 x 8 m, 12 x 6 m, 12 x 8 m atd.. Větší rozměry se skládají z více modulů stejné konstrukce. Stan je dodáván včetně plachet v obalech. Barvy plachet lze zvolit všechny základní, standardně se dodávají plachty bílé. Stany jsou dodávány včetně lanového a ocelového zavětrování, dodávka obsahuje traky na vypínání hlavní plachty, větší rozměry jsou doplněny hřebenovými spojkami. Jednotlivé moduly stanu lze spojovat a tím lze dosáhnout větších rozměrů (vhodné zejména při párty akcích, oslavách pod širým nebem, VIP akcích apod.) - viz níže Montované haly. Stany mohou mít výšku v okapu (boční výšku) od 2 do 4 m dle provedení a rozměru konstrukce. Výška střechy (v hřebeni) může dosahovat od 3,9 do 5,5 m - opět dle provedení a konstrukce. Nerovnosti v terénu lze korigovat nastavením výšky patek nohou stanu. Součástí dodávky jsou kotvicí kolíky. Ke kotvení lze použít také traky uvázané k pevnému bodu v terénu, nádrže s vodou či betonovými deskami (není součástí dodávky). 

 

Stany dodáváme jako kompletní (tedy včetně čelní části konstrukce a se všemi plachtami). Stan lze využít zcela samostatně také jako výstavní expozice, hlediště pro diváky, mobilní restaurace apod. Dodávka včetně dopravy, zaškolení, první instalace. Napište si o konkrétní požadavek. Nabídku zpracujeme a obratem zašleme ceny.

CERTIFIKACE: Certifikace - Prohlášení o shodě

VÝROBA: CZ

 

 PAVILÓNY A PRODEJNÍ STÁNKY  
 
Nabízíme Vám možnost pořízení altánů, pavilonů, stánků. Stánky jsou dodávány se zesílenou konstrukcí, nohy jsou zakončeny patkami. Součástí stánků je zavětrování, kotvení. Využití těchto stánků: jako prodejní stánek, mobilní restaurace apod. Pavilony lze dodat ve standardním rozměru 4 x 3 m, 4 x 4 m. Nůžkové stany pak v rozměrech 2 x 3 m, 3 x 3 m, 4,5 x 3 m nebo 6 x 3 m. Zavětrování je řešeno podle zadání a skutečné velikosti a výšky. Barvy plachet - všechny základní.
 
Prodejní stánek s pultem lze pořídit např. v rozměru 3 x 2 m. Součástí stánku je prodejní pult, případně další vybavení. Plachty (provedení, typ, barva, potisk) lze dodat na základě zpracování grafického návrhu. Místo PVC a PES plachet (čela, boky) lze dodat stínící sítě. Digitální - reklamní potisk opláštění je možný.
 
  
 
Napište si o konkrétní požadavek. Nabídku zpracujeme a obratem zašleme ceny.
 
CERTIFIKACE: Certifikace - Prohlášení o shodě

VÝROBA: CZ

 
 
 MONTOVANÉ HALY
 
Variabilní stavebnicový systém je též vhodný pro zastřešení rozsáhlých ploch. Využití za účelem montované textilní haly. Není potřeba základů, stačí pouze zpevněný povrch. Systém umožňuje vybudovat velkoprostorový stan nebo soustavu stanů o rozpětí (šířce): 4 m, 5 m, 6 m, 7 m, 8 m, 9 m, 10 m, 12 m, 14 m, 15 m, 18 m, 20 m, 25 m. Díky stavebnicové konstrukci lze sestavit stan, halu, jehož délku, a tedy i celkovou plochu, je možno snadno upravit do žádané velikosti pomocí jednotlivých modulů.

 

       Ukázka možnosti sestavení jednotlivých modulů

 

     

 

Příslušenství:

  • mobilní dřevěná podlaha s roštem dřevo
  • mobilní dřevěná podlaha s roštem kov
  • skládací pivní sety (stoly a lavice)
  • mobilní skládací židle a stoly
  • infračervené zářiče a topení
  • mobilní WC 

 

pozn.: Příslušenství lze také pronajímat. Kontaktujte nás.

Dodávky realizujeme včetně zaškolení, první montáže (nebo uskladnění) a dopravy techniky na požadované místo. Tento systém nabízíme zároveň jako použité (i jednotlivé) stany (viz sekce BAZAR).

INFORMUJTE SE O AKTUÁLNÍCH A KONKRÉTNÍCH CENÁCH

 


Nahoru.. | Tisk této stránky

Zobrazit Cz Podium: MOBILNÍ  |  KLASICKY
- admin -  | Copyright by ELZA Design © 2024 |
| CZ PODIUM.cz | prodej & pronájem pódií |

Cz Podium - Michal Elznic na Firmy.cz

S-rank