CZ PODIUM | mobilní pódium na prodej a pronájem


Profesionální ALU mobilní technika na prodej i pronájem.

PRODEJ TEPELNÝCH INFRAZÁŘIČŮ
 
 
Pořiďte si
ELEKTRICKÉ TEPELNÉ ZÁŘIČE pro VAŠE AKCE !
 
    Nabízíme elektrické tepelné infra zářiče s krytím IP 65 vhodných do venkovních prostor. 
 
     Elektrické tepelné zářiče využívají přenosu tepla infračerveným zářením v oblasti krátkých vln IR-A, která zajišťuje nejvyšší účinnost ohřevu. Přenos tepla se uskutečňuje pomocí infračerveného záření z teplejšího zdroje do jeho chladnějšího okolního prostředí. Objekty, na které toto záření z tepelného zdroje dopadá, jej absorbují a stávají se teplejšími. To v praxi znamená, že přímo ohřívají osobu nebo objekt, na niž jsou nasměrovány, aniž by ohřívaly okolní vzduch. Ten se na rozdíl od konvekčního vytápění ohřívá až sekundárně od osálaných předmětů a podlah, které tak mají vyšší teplotu než vzduch. Vysoce účinné tepelné zdroje, které představují quartzové lampy, pracují na principu infračerveného záření s vlnovou délkou okolo 1200 nm a teplotou 2500 °C. V tepelných infra zářičích jsou využity křemíkové trubice s wolframovým vláknem a životností 5000 hodin. 
 
    
 
     Obrovskou výhodou těchto topných systémů oproti konvekčnímu vytápění je, že neohřívají zbytečně velké objemy vzduchu, ale právě jen osoby, pro které je tak vytvořena dostatečná tepelná pohoda, a to i při nižší teplotě okolního vzduchu. Díky vlastnostem těchto tepelných zářičů je možné vytápět i otevřené, tepelně neizolované prostory, jako jsou například: mobilní jeviště, pódiové systémy, mobilní tribuny, přehlídková mola, koncertní a velkoprostorové stany, pergoly atp. Využít tak lze tepelné zářiče při kulturně-společenských či sportovních akcích, ve firemních mobilních halách apod..
 
       Krátkovlnné tepelné zářiče mají malou tepelnou setrvačnost, po zapnutí zdroje pracují téměř okamžitě na plný výkon a bezprostředně po vypnutí klesá výkon na nulu. Tento systém lze jednoduše regulovat bez ztráty účinnosti. Při vytápění pomocí krátkovlnných tepelných zářičů nedochází k proudění vzduchu, není vířen prach a nevzniká průvan. Navíc je provoz topidel bezhlučný, účinnost je okamžitá - proto je vhodný pro koncerty, firemní prezentace atp. 
 
      Zářiče neprodukují spaliny ani kondenzáty, nedochází k hoření nebo spalování, nespotřebovává se kyslík a není potřeba dodatečné přídavné větrání. Další informace ohledně prodejních cen, dodacích termínů a dalších podrobných informací Vám rádi poskytneme na Váš dotaz.
 
 
 
Tepelný zářič TERM 2000 IP65
 
Tepelný zářič TERM 2000 IP65
RCC600VSGA
výkon 6000W, krytí: IP65
ŠxVxH: 61,5 x 31 x 12,5 cm
Hmotnost: 4.700g 
 
 
Další obrázky topidel a infra zářičů:
 
   
 
               
 
 

 
 
 

 Nahoru.. | Tisk této stránky

Zobrazit Cz Podium: MOBILNÍ  |  KLASICKY
- admin -  | Copyright by ELZA Design © 2024 |
| CZ PODIUM.cz | prodej & pronájem pódií |

Cz Podium - Michal Elznic na Firmy.cz

S-rank