CZ PODIUM | mobilní pódium na prodej & pronájem

eSHOP

Profesionální ALU mobilní technika na prodej i pronájem.

:: CENÍK > eSHOP > Podesta Nivtec 2 x 1 m (bez noh)

Podesta Nivtec 2 x 1 m (bez noh)

Standardní provedení, hmotnost 33 kg, nosnost 750 kg/m2, rozměr 200 x 100 cm; bez noh. Certifikace TÜV. Nové zboží. K podestě je možné použít kulaté nohy (ceny na dotaz). CENA je uvedena za 1ks mobilní podesty bez nohou.


(id:111010)
11 890,- CZK
 -5%
11 290,- CZK
cena bez DPH 9 330,58 CZK
dostupnost: skladem
(kusů na skladě: 21)

Podesty (praktikábly) jsou základní komponentou systému Nivtec a jsou určeny pro používání v interiéru i exteriéru. Konstrukci standardní podesty tvoří hliníkový rám a panel z voděodolné překližky s protiskluzovým povrchem. Hliníkový rám je sestaven ze speciálních profilů a je vybaven integrovaným mechanismem pro zamykání spoje jazyk-drážka mezi podestami. Každá podesta je na spodní straně v rozích vybavena integrovaným mechanismem click-clack pro rychlé nasunutí a uzamčení nohy rukou bez použití nářadí a spojovacího materiálu. Základní podesta Nivtec 200 x 100 cm ve standardním provedení má hmotnost 33 kg, nosnost 750 kg/m2. Nabídka zahrnuje širokou škálu podest různých rozměrů, tvarů a materiálů a bohatého příslušenství jako nohy, spojky, schodiště či zábradlí. Pro návrh optimální sestavy kompletního pódia Nivtec nás kontaktujte. Podrobnější informace o tomto zboží najdete v našem seriálu ZDE.

K těmto mobilním podestám se dodávají pevné kulaté nohy např. se šroubovicemi či nohy fixně stavitelné výšky. Dalším příslušenstvím může být modul schodiště podle požadované výšky pódia, zábradlí, spojovací a ochranné díly apod..

 

Platební podmínky:           Úhrada převodem při objednávce zboží nebo hotově před jeho převzetím

Dodací podmínky:             Osobní odběr je možný po předchozí dohodě

Přeprava s dodáním zboží: Zajišťujeme dopravu zboží včetně proškolení; podmínky a ceny - na dotaz.

 

Další informace - napište nám..

 

 


 

 

 Nahoru.. | Tisk této stránky

Zobrazit Cz Podium: MOBILNÍ  |  KLASICKY
- admin -  | Copyright by ELZA Design © 2021 |
| CZ PODIUM.cz | prodej & pronájem pódií |
S-rank