CZ PODIUM | mobilní pódium na prodej a pronájem

eSHOP

Profesionální ALU mobilní technika na prodej i pronájem.

:: CENÍK > eSHOP > Mobilní pódium Nivtec Pavilon 6 x 4 m - NOVINKA

Mobilní pódium Nivtec Pavilon 6 x 4 m - NOVINKA

Speciální nabídka! Mobilní zastřešené pódium 6 x 4 m výšky 60-80 cm, opatřené 4-stupňovými schody Nivtec 100x50 cm, černou vykrývací textilií s úchyty výšky 80 cm z čelní a bočních stran; zastřešení profesionálním nůžkovým stanem s modrou střešní plachtou o rozměru 6 x 4 m, vč. bočnic + stínící sítě s úchyty Spannfix. Dostupnost:na dotaz (cca 50 dnů)
Pozn.: foto je ilustrační


(id:MZP_NP_64_2023)
345 490,09 CZK
cena bez DPH 285 529,- CZK
dostupnost: na dotaz
(kusů na skladě: 0)

Speciální nabídka! Mobilní pódium Nivtec výšky 60-80 cm, opatřené 4-stupňovými schody Nivtec 100x50 cm, černou vykrývací textilií s úchyty výšky 80 cm z čelní a bočních stran; zastřešení profesionálním nůžkovým stanem Pavilon s modrou střešní plachtou, plnými bočnicemi + černou průhlednou stínící sítí s úchyty Spannfix.
BARVA ZASTŘEŠENÍ:  Modrá 


Speciální díly dodané v této sadě umožňují instalaci nůžkového stanu na mobilní pódium včetně možnosti zavětrování (není součástí dodávky) a ukotvení střešní konstrukce. Výhodou je rychlost sestavení (pódium sestaví i jen 2 zaškolené osoby ve velmi krátkém čase), minimální požadavky na přepravu a skladování, velmi dlouhá životnost, rychlý servis je zajištěn. Střešní ALU konstrukce o pr. šestistranné trubky 50mm je dodávána v obalu s koly, opláštění v obalu, s vaky na písek a s kotvami. Opláštění umožňuje provoz např. i v zimním období, průvzdušné stínící sítě umožňující komfort účinkujících se naopak uplatní v letních měsících. Obě sestavy (pódium i stan) lze používat také zcela samostatně a to jak v interiéru, tak v exteriéru (výstavní či prodejní stánek, expozice, zázemí, taneční parket apod.). Pódium lze stavět i v menších rozměrech. Výškově stavitelné nohy pak umožňují vyrovnání nerovností povrchu při stavbě pódia v exteriéru.

Obě sestavy, tzn. pódium nebo stan (bez speciálních dílů sloužících k sestavení techniky), lze pořídit také zcela samostatně. Pro podrobnosti, podmínky, ceny a termíny dodání zboží nás, prosím, kontaktujte. Samostatné sestavy nemáme momentálně skladem.

Prodejní cena neobsahuje dopravní náklady ani služby nastěhování, instalace, zaškolení. Cena neobsahuje nadstandardní typ zavětrování konstrukce pomocí upínacích popruhů. Pro tyto ceny služeb a výrobků nás, v případě vašeho zájmu, kontaktujte.

ODBĚR ZBOŽÍ VLASTNÍ DOPRAVOU:
Zboží lze vyzvednout vlastní dopravou z našeho skladu v Rakovníku po předchozí vzájemné dohodě. Ke zboží dodáváme písemné a grafické manuály, doporučení pro provoz a skladování.

Platební podmínky: Úhrada zálohové faktury při objednávce zboží

Platnost nabídky: Nabídka je platná do 31.10.2023 (resp. do vyprodání skladových zásob).

Vyhrazujeme si právo změny cen u materiálu, výrobků a služeb našich dodavatelů a výroby.

PRODEJNÍ CENA: 285.529,- CZK + DPH

Termín dodání zboží z výroby: 40-50 dnů od přijetí závazné objednávky a úhrady faktury

pozn.: Obrázky jsou ilustrační!

 

Děkujeme a těšíme se na případnou spolupráci s vámi!Nahoru.. | Tisk této stránky

Zobrazit Cz Podium: MOBILNÍ  |  KLASICKY
- admin -  | Copyright by ELZA Design © 2024 |
| CZ PODIUM.cz | prodej & pronájem pódií |

Cz Podium - Michal Elznic na Firmy.cz

S-rank