CZ PODIUM | mobilní pódium na prodej a pronájem


Profesionální ALU mobilní technika na prodej i pronájem.

Tribunove sedačky k mobilním podestám umožní divákům sedět a opírat se...

 

NOVINKA - NABÍZÍME K PRODEJI TRIBUNY KE STÁNÍ I SEZENÍ...


Již delší dobu nabízíme možnost využití samostatných mobilních podest jako elevace, rychle instalovatelné a rozebiratelné mobilní tribuny pro diváky do interiérů / exteriérů bez využití laviček, židlí nebo sedáků. Lavice i židle standardně nabízíme jako dovybavení k sezení na mobilních tribunách.
 
Nyní rozšiřujeme nabídku o možnost doplnění podest o tribunové PVC sedáky. Sedáky jsou vhodnou volbou pro kulturní či sportovní akce se středně dlouhou dobou trvání, a lze je kombinovat i se stáním na mobilní tribuně. Vzniká tedy možnost kombinovaného sezení / stání na mobilní tribuně.
 
Mobilní tribuny (podesty) si nyní můžeme doplnit o možnost sezení na tribunových sportovních sedácích se speciální ocelovou konstrukcí, která nijak nepoškodí povrch podest ani jejich hliníkový rám a jde snadno a rychle instalovat i demontovat. Tím zůstávají podesty "mobilní", stejně jako je mobilní konstrukce se sedáky, kterou snadno a rychle namontují / demontují 2 osoby bez nutnosti použití nářadí a jiných nástrojů.
 
Použití konstrukce je ideální až do výšky podlahy 180 cm bez použití dodatečných diagonál nebo fixních prvků. Tato varianta je tedy určena zejména pro menší divácké tribuny od 4 do 200 diváků apod.. Šířka tribuny může být ale neomezená a tím je samozřejmě možné vytvářet tribuny i pro několik set diváků atd.. S využitím diagonál a fixních prvků je pak možné vytvářet mobilní tribuny i vyšší podlahy než 180 cm. Informace o větších variantách na dotaz.
 
Instalace ocelové konstrukce se sedačkami je rychlá, montáž na podesty je shodná s montáží bezpečnostního zábradlí. Konstrukce se sedáky zároveň umožňuje tuto techniku stohovat. Bezpečně je možné stohovat až 4 nebo 5 konstrukcí se sedáky přímo na sebe. Mezi konstrukci se vkládá ochranný koberec či vložka zabraňující poškození plastových sedáků.
 
 
Typickou ukázkou je možnost vytvoření mobilní divácké tribuny (pochopitelně, v kombinaci s jevištěm, přehlídkovým molem...) například s pěti elevacemi do výšky podlahy 180 cm, pro celkem 100 sedících diváků a až 20 stojících diváků.
 
Díky uvedené technologii tribuna pojme celkově až 120 osob (100 sedících + 20 stojících diváků). Na uvedené mobilní tribuně lze vytvářet libovolné průchody (např. nástup ze dvou stran, z prostřední části apod.).
 
Počet elevací lze měnit, tribuna může být delší nebo hlubší, záleží, jaké si zvolíte příslušenství (např. výšky teleskopických nohou, spojovacích segmentů apod..) 
 
 
 
Vybrat lze také z mnoha variant plastových sedáků - krátké s mini opěrkou výšky 11 cm, střední s opěrkou výšky 15 cm nebo s velkou opěrkou výšky 36 cm.
 
Barevnost modrá - žlutá - zelená - červená.
 
Sedáky lze dodat i s jinými typy uchycení (horizontální / vertikální).
 
Jedná se o standardní skořepinové pvc sedáky, které se používají na fotbalových nebo zimních stadionech.
 
Termín dodání je obvykle do 30 dnů od objednání (závisí na množství objednaného zboží).
 
pozn.:
Jako alternativu nabízíme namísto sedáků pořízení mobilních skládacích lavic (stohovatelných) v délkách 100, 180 a 200 cm. Lavice jsou vyrobené z masivní desky, mají zesílené podnože a jsou k dostání v několika barevných provedeních. Poslední možnou variantou je dodání mobilních skládacích nebo stohovatelných židlí. Termín dodání zboží je obvykle 2-3 týdny od objednání. Pro všechny uvedené výrobky nabízíme zajímavé množstevní slevy. 

 

 

   
Mobilní podesta OpenAir 200 x 100 cm s umístěním pvc sedaček pro diváky   Sedačky se montují na ocelový rám s povrchovou úpravou pozink nebo černý lak, který se k podestě uchytí pomocí dvou rámových spojek.   Instalace je rychlá, po montáži zůstávají plastové sedáky na ocelovém rámu k dalšímu používání.
         
   
Konstrukce se sedáky se snadno demontuje a lze ji uskladnit, konstrukce se sedáky lze stohovat.   Využití diváckých tribun je možné prakticky v neomezeném množství, podle kapacity tribuny je možné rozdělit místa na stání nebo sezení.   Hloubka podesty umožňuje využít prostor pro další stupeň nebo na nejvyšší elevaci pro divácké stání (obvykle 35 - 45 cm vysoké).
         

 

Další informace Vám rádi poskytneme na tel. 737 135 816 nebo nás kontaktujte prostřednictvím tohoto Online Formuláře.

 

 Nahoru.. | Tisk této stránky

Zobrazit Cz Podium: MOBILNÍ  |  KLASICKY
- admin -  | Copyright by ELZA Design © 2024 |
| CZ PODIUM.cz | prodej & pronájem pódií |

Cz Podium - Michal Elznic na Firmy.cz

S-rank