CZ PODIUM | mobilní pódium na prodej a pronájem

STŘEŠNÍ KONSTRUKCE

Profesionální ALU mobilní technika na prodej i pronájem.

 STŘECHY, STOJANY, GROUND SUPPORT - PŘÍHRADOVÉ KONSTRUKCE   - dočasně pozastavena nabídka prodeje!


MOBILNÍ STŘECHY A ZASTŘEŠENÍ

Zastřešení, konstrukce, stojany, ground support pomocí mobilních příhradových konstrukcí (typ duo, trio, quadro) ve standardním nebo zesíleném provedení v několika velikostech nabízíme za výhodné ceny přímo od výrobců techniky. 

Nabízíme několik typů a druhů standardní sestavy střech z lehkých mobilních příhradových konstrukcí - využití a uplatnění najdou zejména jako mobilní zastřešení pódií, mobilní osvětlovací rampy,  zastřešení exteriéru, rampy pro mobilní velkoplošné obrazovky, velké i menší reklamní panely a bannery jak v interérech, tak v exteriérech, ground support při promo akcích, prezentacích, výstavách, zastřešení dočasných staveb, mobilní uskladnění materiálu apod. 

Zastřešení pódia mobilními příhradovými konstrukcemi je kombinace profesionality a vzhledu, spojená s jednoduchou instalací, rychlou demontáží, jednoduchou přepravou a skladováním a při správném používání s velmi dlouhou životností. 

 

Standardní rozměry střech pro pódia o rozměru:

  • 6 x 4 m - 5 x 4 m.. apod.
  • 8 x 6 m - 7 x 5 m.. apod.
  • 10 x 8 m - 9 x 6 m.. apod.
  • 12 x 10 m - 12 x 8 - 11 x 9 m.. apod.
  • větší rozměry (další informace Vám sdělíme na požádání) 

Výška konstrukcí: Obvyklá světlá výška střech se pohybuje od 4 - 12 m.

Typy a provedení střech:  Střecha sedlová - Střecha oblouková - Střecha se zadním spádem

Varianty: kompletní modul zastřešení od 6 x 4 m (v = 4 m) do 20 x 14 m (v = 12 m):   

      

 

Střechy mohou být vybavené teleskopickými stativy s navijáky se základní výškou zdvihu od 20 cm - 180 cm nebo lze zvolit úspornou variantu zdvihu střechy manuálně (ekonomimcká varianta vyžaduje 6 a více odborně vyškolených osob potřebných při manipulaci se střešní konstrukcí).

Střechy standardně dodáváme včetně zavětrování konstrukce bezpečnostní sadou (safe set) a obvykle včetně střešní plachty, stínících ochranných sítí, textilií nebo pvc plachet, vč. úchytů; a mohou být vybavené dalším příslušenstvím (omega clampy, gumové úchyty, držáky a háky, přídavné překlady pro světelnou aparaturu, digitální grafické bannery, apod.).

Z těchto střešních kombinací je také možné stavět samostatné stojany pro světla, sportovní brány, reklamní poutače, případně stoličky, ground support pro světla apod. 

Technika je certifikovaná atesty TÜV a splňuje podmínky provozu v EU. 

 

Příslušenství:

 

  • NAVIJÁKY - MOTORY

A) Teleskopické navijáky lanové ALU + ocelové (spodní i horní provedení), spodní provedení nabízíme také pro samostatné jednotky pro P.A. systém, řetězové navijáky vysoké kvality s manuálním ovládáním.

B) Sloupy se základnami (stativy) s navijáky lze ovládat manuálně nebo pomocí elektromotorů s navijáky s ovládacími jednotkami, elektromotory mohou být dodány včetně přepravních case boxů.

 
  • P.A. WINGS - TOWERS

K zastřešení lze dodat tzv. nastavená křídla (P.A. WINGS) k umístění reprobeden, světelné techniky, obrazovek či reklamních bannerů, nabízíme také samostatná ramena s navijáky (TOWERS pro P.A. systém apod.).

  

  • PÓDIUM

Střechu lze doplnit jevištěm (pódiem sestávajícím z jevištních podest, schodišti, zábradlím, příslušenstvím).

Potřebujete další nebo jiné vybavení nebo příslušenství? Napište nám. Můžeme Vám nabídnout také jiné typy zastřešení (např. zastřešení velkoprostorovými nebo nůžkovými stany apod.).

CERTIFIKACE: Atest TÜV

VÝROBA: CZ

 

Možnosti využití: střechy jsou vhodné zejména pro kulturní, sportovní a společenské akce všeho druhu, výstavy, expozice, autoparky, garážová místa. Lze též využít při krizových a nenadálých situacích, dočasných stavbách v exteriérech apod.

 

 

 


Nahoru.. | Tisk této stránky

Zobrazit Cz Podium: MOBILNÍ  |  KLASICKY
- admin -  | Copyright by ELZA Design © 2024 |
| CZ PODIUM.cz | prodej & pronájem pódií |

Cz Podium - Michal Elznic na Firmy.cz

S-rank