CZ PODIUM | mobilní pódium na prodej a pronájem

další služby

Profesionální ALU mobilní technika na prodej i pronájem.

 
   SOUVISEJÍCÍ SLUŽBY - zvuk, světla, mobiliář, tepelné zářiče, nástroje, zařízení, akce na klíč, reklama..
 
 
AUDIOVIZUÁLNÍ  SLUŽBY, osvětlení, ozvučení..*
Nabídka osvětlení a ozvučení podléhá pouze Vašim konkrétním požadavkům. Nabízíme zajištění této techniky na menší, střední i velké akce včetně zkušených profesionálů (zvukařů, osvětlovačů, pomocného personálu, atd.). Aktivně již několik let úspěšně spolupracujeme např. s firmou CZ SOUND, ale i s jinými spolupracujícími firmami, zvukaři, osvětlovači. Můžeme zajistit bezdrátové audio sety, odposlechy, moderní P.A. systém, cd i mp3 playback, audio recording a mastering služby. Zajistit dokážeme projektory a další audio - video příslušenství nebo také video záznam včetně online stream přenosu. *) Uvedené služby poskytujeme subdodavatelsky.
 
 
 
   
 
 
MOBILIÁŘ - MOBILNÍ STOLY + SKLÁDACÍ LAVICE | MOBILNÍ NEBO STACIONÁRNÍ ZATEPLENÍ PROSTOR*
Nabízíme pronájem mobilních skládacích setů (tzv. pivních setů), mobilních stolů a lavic (1 sada = 1 stůl + 2 lavice) pro kapacitu až 80 osob. Kvalitní provedení (zesílené podnože a pevné dřevěné desky) zajišťuje oproti běžným setům zcela bezproblémový provoz. V případě potřeby zajistíme i větší množství klasických mobilních setů. V případě potřeby zajistíme tepelné infra zářiče - moderní tepelné vytápění mobilních ploch a prostor v exteriérech i interiérech *) tuto službu poskytujeme subdodavatelsky.
 
 
     
 
 
 
AUDIO-VIZUÁLNÍ TECHNIKA, NÁSTROJE, audio příslušenství
Pro Vaše živé studiové produkce a demonahrávky a koncerty na pódiích nebo do zkušebny nabízíme ve spolupráci se subdodavateli krátkodobý pronájem P.A. techniky, audio-video techniky a služeb jako jsou nahrávací zařízení (digitální multitrack rekordéry Yamaha, Tascam, profi videokamery Panasonic a fotoaparáty Canon), hudební nástroje - elektrické, akustické a resofonické kytary (Fender el., Ibanez ak., Fender Stratocaster - el./midi, Wechter/Scheerhorn square neck dobro a Stamar round neck dobro/resofonická kytara), akustické mandoliny (F5, florentine) + elektrické mandoliny (Fender 4str., Maestro 8 str.) + resofonické mandoliny (Dobro ® 4-8 str.), ukulele a basskytary (Kala U-Bass), klávesy Yamaha, harmoniky Höhner), mikrofony (studiové + na živé hraní, bezdrátové sady, klopové a náhlavní soupravy), zesilovače a komba (Vox, Laney, Marshall), ext. audio interfaces, malé aktivní studiové monitory, aparátové odposlechy, audio efekty (Roland drums machine, Alesis AcoustiFX guitar effects, Fishman bass blender, Electro Harmonix voice box, DIboxy...) a bohaté příslušenství (nástrojové a mikrofonní stojany, audio a mikrofonní kabely - redukce, zdroje, ladičky, kapodastry, kovové a skleněné slejdy, trsátka, prstýnky, struny.. atd.).
 
         
 
Nově nabízíme pro menší scény možnost využití barevných PAR LED světel a spotů s ovládacími jednotkami na interiérová jeviště; venkovních LED reflektorů + zdvihacích liftů, stojanů a stativů na scénická světla:
2x Quad Par 5x8W RGBW, Flat PAR w/5x 4in1 QCL LED (25° 9000 lux DMX 512 IR); zavěšení nebo postavení na podlahu podia..
2x LED QUAD DMX (8W) Pinspot 4in1 QCL LED (15° 740 l. DMX 6 ch. IR); - jen zavěšení
4x LED reflektor venkovní černý 30W/studená bílá (2100 lm.) - zavěšení na stojany nebo konstrukci.
 
 
 
2x teleskopický stativ Varytec až 4m výšky/85 kg se 3 typy úchytů (2 světla / 4 světla / konstrukce);
1x samostatný stojan ALU DUO 290/50mm v rozměru až 5 x 2,5 m / 4 x 3 m apod. (d x v);
+ světla lze umístit na konstrukce různých parametrů a složení (pro konkrétní rozměr nás, prosím, kontaktujte..)
1-3 ks ground support ALU QUADRO 400mmx400mm/50mm, stativy s navijáky až 7m/200 kg při max. délce 16 m;
 
KONTAKT: Online formulář
     
 
REKLAMA, reklamní předměty - návštěvnické stripy, potisky, samolepy, bannery, plakáty, digitální tisk
Nabízíme kompletní reklamní služby pro Vaše společenské akce od výroby propagačních materiálů, reklamních desek, pvc bannerů, tištěných programů, plakátů, letáků, identifikačních náramků s potiskem, venkovní reklama - reklama na autech atd..
 
Můžeme zajistit Vaše mediální kampaně či pomoci při skladbě dramaturgie pořadů a akcí. Zajistíme moderátory. Technicky zabezpečíme mobiliář, elektrocentrály, infra zářiče, bezpečnostní službu, občerstvení, mobilní toalety, ohňostroje, audio - vizuální záznamy a mnohé další služby. Informujte se telefonicky nebo mailem.
 
 
Pokud Vám nemůžeme zajistit techniku vlastními prostředky, zajistíme konkrétní služby prostřednictvím subdodavatelů anebo Vám doporučíme nejvhodnějšího dodavatele techniky pro Vaši akci ve Vašem regionu v termínu, který požadujete.
Neváhejte a obraťte se na nás!
 
 
 
   
 
 
 


Nahoru.. | Tisk této stránky

Zobrazit Cz Podium: MOBILNÍ  |  KLASICKY
- admin -  | Copyright by ELZA Design © 2024 |
| CZ PODIUM.cz | prodej & pronájem pódií |

Cz Podium - Michal Elznic na Firmy.cz

S-rank