CZ PODIUM | mobilní pódium na prodej a pronájem

tribuny - mola

Profesionální ALU mobilní technika na prodej i pronájem.

     
     MOBILNÍ TRIBUNY - MOLA 

      Nabízíme pronájmy VIP tribuny do pokrytí obvodu 24m délky x 4 m šířky ve 4 výškových stupních, plynulá výška 40/60 - 60/100 - 100/180 cm. Maximální výška tribuny je 180 cm. Doplněno schody, vymezovacím zábradlím s označením stupňů bezpečnostními páskami apod.. Tribuny je možné stavět také odděleně od sebe. Možné stavět na mírně nerovném povrchu (asfalt, tráva apod.). Přehlídková mola je možné stavět také s využitím světelných či zvukových ramp, včetně pokrytí koberci a zakrytí spodních částí podest (nohou) látkovinou atd.. K oběma variantám je možné instalovat variabilní schůdky se zábradlím a další příslušenství (zábradlí apod.) do různých požadovaných výšek. Využití mola jak v interiérech, tak exteriérech.

    

    

 KONTAKT: Online formulář

 

    JEVIŠTĚ, STUPÍNKY
 
   Z pódiových podest je možné stavět různá jeviště s mnoha velikostmi a tvary, velikosti a rozměry jednoho typu jeviště až do plochy 125 m2 *), plynulé výšky 40/60, 60/90, 100/170 cm. Je možné vybavení akce různými stupínky pro techniku, zařízení, bicí, předpodiová mola apod.. Jevištní podestu (200x100 cm) lze stavět i samostatně (nosnost 750 kg/m2 - umístění těžkých břemen - motorek, klavíru apod. je možné). Externí/interní využití.

    

KONTAKT: Online formulář

 

*) pozn.:  Informujte se o aktuálním stavu a množství nabízené techniky, nabídka se může lišit.

 

 

    STÁNKY, EXPOZICE, STĚNY, ZÁSTĚNY, GROUND SUPPORT
 
   Díky konstrukci Quatro a z částí Párty stanů možno stavět konstrukce stánku či expozice, stěny či zástěny sloužící jako reklamní stánek či expozice, plošné umístění reklamy či dokonce umístění velkoplošné obrazovky, projekce apod.. Informace na požádání. Využití Quatro konstrukce jako Ground Support (světelné, zvukové či jiné rampy) pro společenské a kulturní akce do velikosti plochy 1200 x 700 cm, plynulé výšky => 550 či 700 cm. Využití techniky:  Vystoupení a koncerty, umístění propagačních desek, bannerů, prezentace výrobků, služeb, automobilů apod., zakrytí prostoru apod. Využití interiéry/exteriéry.

    

   

 

KONTAKT: Online formulář

 


Nahoru.. | Tisk této stránky

Zobrazit Cz Podium: MOBILNÍ  |  KLASICKY
- admin -  | Copyright by ELZA Design © 2023 |
| CZ PODIUM.cz | prodej & pronájem pódií |

Cz Podium - Michal Elznic na Firmy.cz

S-rank