CZ PODIUM | mobilní pódium na prodej a pronájem

pódia - zastřešení

Profesionální ALU mobilní technika na prodej i pronájem.

 

RYCHLÁ VOLBA :

 

Mobilní pódium

PAVILON 

 

nebo klikněte na obrázek

(Zobrazit / Stáhnout / Tisk - formát PDF)

Mobilní pódium

PÁRTY

 

nebo klikněte na obrázek

(Zobrazit / Stáhnout / Tisk - formát PDF)

Mobilní pódia

OPEN AIR

 

nebo klikněte na obrázek

(Zobrazit / Stáhnout / Tisk - formát PDF)

pavilon podium

party podium

openair podium

 

pozn.: Zastřešení se mohou mírně lišit od skutečnosti - grafická schémata / obrázky / barvy jsou ilustrativní.

Vyhrazujeme si právo změny v nabídce /podle aktuálních možností/.

 


  

Pódium Pavilon

  

 

A) MOBILNÍ PÓDIUM 

PAVILON  5 x 3 m / 6 x 4 m 

Využití: určeno pro malé akce, mítinky, setkání, dětská představení

Základní částí jsou jevištní podesty v rozměru 200x100 cm o celkové velikosti plochy až 6 x 4 m. Výška jeviště je variabilní dle nerovností a druhu povrchu s možností stavět jeviště již od 40 - 60 cm nebo 60 - 80 cm, lze doplnit jevištním schodištěm šířky 100 anebo 200 cm, s počtem stupňů podle výšky jeviště. Další moduly lze  doplnit (případně zvýšit podestu) jako praktikábly pod bicí, výstupky, předsunuté molo (nezastřešené) apod. Vykrývací látka tmavé barvy na zakrytí přední části podia v ceně pronájmu. Součástí ceny za pronájem jsou montážní a demontážní práce.

Zastřešení je řešené nůžkovými stany o velikosti 4,5 x 3 m / 6 x 4 m bez středové čelní tyče, výška v hřebenu 335 cm. Terénní vyrovnání je možné. Jedná se o velmi často využívaný typ pronajímaného pódia na menší akce. Kotvení pomocí ocelových kotev s kurtami (podle druhu povrchu). Vykrývací černé sítě jsou součástí pronájmu (podle stavu počasí, podle potřeby pořadatele). 


  

  Pódium Párty  

 

B) MOBILNÍ PÓDIUM 

PÁRTY  8 x 6 / 7 x 6  / 8 x 4 / 7 x 4 / 6 x 4 / 5 x 4 m

Využití: určeno pro menší a středně velké akce.

Základní částí jsou mobilní hliníkové podesty v rozměru 200x100 cm o celkové velikosti plochy až 8 x 6 m nebo 7 x 6 m / 8 x 4 m anebo 6 x 4 či 5 x 4 m. Výška jeviště je variabilní dle nerovností a druhu povrchu s možností stavět jeviště již od 40 - 60 cm / 60 - 80 cm či 100 cm, které lze doplnit jevištními schody šířky 100 anebo 200 cm, s počtem stupňů podle požadované výšky jeviště. Další moduly lze  doplnit (případně zvýšit podestu) jako praktikábly pod bicí, výstupky, předsunuté molo (nezastřešené) apod. Vykrývací látka tmavé barvy na zakrytí přední části podia je v ceně pronájmu. 

Zastřešení je řešené velkoprostorovým stanem o velikosti 8 x  6 / 8 x 4 m / 6 x 4 m, výška v hřebenu 390 - 450 cm. Terénní vyrovnání je možné. Pódium pod stanem (střechou) lze stavět i v menších variantách, například 7x6 m nebo 5x4 m apod. Jedná se o nejčastěji využívaný typ pronajímaného pódia na středně velké akce. Kotvení podle druhu povrchu. Výkryty zastřešení obstarají vykrývací stínící černé sítě (podle stavu počasí, podle potřeby pořadatele apod.). 

 

 

 

 


 

OpenAir

 

C) MOBILNÍ PÓDIUM (vlastní/subdodavatel.)

OPEN AIR  8 x 6 m / 8 x 5 / 7 x 6 m / 7 x 5 m

Využití: určeno pro festivaly, open-air akce většího rozsahu.

Jeviště se skládá z protiskluzné, voděodolné podesty OpenAir / Nivtec o rozměru modulu 200 x 100 cm, výška jeviště již od 80 až do 100 - 170 cm, (max. výška dle terénních nerovností, povrchu apod.)  rozměry plochy max. 8 x 6 m. Terénní vyrovnání je možné. Příslušenství: 1x schody o šířce 1 m, výška modulů schodiště dle aktuální výšky jeviště, se zábradlím (lze spojit do 2 m širokého schodiště se dvěma zábradlími po každé straně), schodiště je opatřeno plnými protiskluznými deskami či roštové (podle využití), dále nabízíme vykrývací textilie, umístění vymezovacího zábradlí apod..

Zastřešení 10,7 x 7,5 m: příhradová AL konstrukce Quatro 400 (pevná stavba) s vertikálními stativy se zdvihacím zařízením na ruční pohon, sedlová střecha, celkové rozměry plochy se stativy s nohami cca 11 x 7,5 m, výška zastřešení plynule 0 => 550 cm. Světlá výška vnitřní plochy (od podlahy podia) od 5,1 m do 3,8 m dle aktuální výšky jeviště. Zastřešení obsahuje hlavní plachtu šedobílé barvy a vykrývací boční a zadní průvzdušné sítě černé barvy, samozřejmostí je zavětrování, kotvení. Na konstrukci lze instalovat zvukovou a světelnou aparaturu do celkové nosnosti až 180 kg na každé straně konstrukce.

Zastřešení 8,7 x 6 m: příhradová AL konstrukce Quatro 290 (quicklock) se stativy bez zdvihu, sedlová střecha, celkové rozměry plochy 8,7 x 6 m, výška zastřešení max. 5,7 m. Světlá výška konstrukce činí 4,2 m - nebo dle aktuální výšky jeviště. Zastřešení obsahuje hlavní plachtu modré barvy a vykrývací boční a zadní stínící sítě černé barvy, samozřejmostí je zavětrování, ukotvení. Na konstrukci lze instalovat zvukovou a světelnou aparaturu do celkové nosnosti až 80 kg na každé straně konstrukce.

    **) Zastřešení plochy při použití jedné střechy činí max. 9 x 6 m. Modul jeviště 12 x 8 m nebo 10 x 8 m nabízíme momentálně nezastřešený! /vhodné pro využití v interiéru, v klubech, běžně krátkodobě v exteriérech apod./ V případě nutnosti lze zajistit střechu + pódium větších nebo jiných rozměrů subdodavatelsky.  

Informujte se o aktuálním stavu a množství nabízené techniky, aktuální nabídka se může lišit.

 

 

 

 

C1) MOBILNÍ PÓDIUM (již se nenabízí)

OPEN AIR LIGHT  7 x 5 / 6 x 5 / 6 x 4 m

Využití: určeno pro festivaly, open-air akce středně velkého rozsahu.

Jeviště se skládá z protiskluzné, voděodolné podesty OpenAir o rozměru modulu 200 x 100 cm, výška jeviště od 60 - 100 cm (max. výška dle terénních nerovností, povrchu apod.)  rozměry plochy max. 7 x 5 m, maximální velikost jeviště: 12 x 10 m*). Terénní vyrovnání je možné. Příslušenství: 2x schody o šířce 1 m, výška modulů schodiště dle aktuální výšky jeviště, se zábradlím (lze spojit do 2 m širokého schodiště se dvěma zábradlími po každé straně), schodiště je opatřeno plnými protiskluznými deskami či roštové (podle využití), dále nabízíme vykrývací látky, kobercové vložky, umístění vymezovacího zábradlí o délce 16 bm.

Zastřešení 7 x 7 m: příhradová AL konstrukce Quatro 400 (pevná stavba) s vertikálními stativy se zdvihacím zařízením na ruční pohon, střecha zadní spád, celkové rozměry plochy se stativy s nohami cca 9 x 7,5 m, výška zastřešení plynule 0 => 450 cm. Světlá výška vnitřní plochy (od podlahy podia) od 4,1 m do 2,8 m dle aktuální výšky jeviště. Zastřešení obsahuje hlavní plachtu světle modré barvy a vykrývací boční a zadní průvzdušné sítě černé barvy, samozřejmostí je zavětrování, kotvení. Na konstrukci lze instalovat zvukovou a světelnou aparaturu do celkové nosnosti 100 - 150 kg na každé straně konstrukce.

*) Nezastřešená plocha jeviště  činí max. 12 x 8 m! Informujte se o aktuálním stavu a množství nabízené techniky, nabídka se aktuálně může lišit.


Napište si o ceny pronájmu


 

 

 

 

 
 

    ZASTŘEŠENÍ - STŘECHY


= PÁRTY STANY 8 x 6 m, 8 x 4 m, 6 x 4 m

výška hřebenu 390 - 460 cm (v kombinaci s pódiem 8 x 4 m, 7 x 4 m, 6 x 4 m lze stavět samostatně) - barva opláštění bílá / modrá. Párty stany pronajímáme (i prodáváme) i samostatně nebo jako stanové haly v libovolných rozměrech, velikostech, v základních barvách plachet, s možností reklamního potisku, s okny či bez apod. Informujte se, prosím, o naší podrobné aktuální nabídce.

 


OPEN AIR 14 x 12 m, 12 x 10 m, 10 x 7 m, (subdodavatel.) 8 x 7 m, 8 x 6 m,

příhradová konstrukce quadro 390 mm | 290 mm; výška zastřešení 550, 450, 400 cm (lze v kombinaci s pódiem 12 x 10 m, 10 x 8 m, 9 x 7 m, 8 x 6 m nebo 7 x 5 m - 6 x 5 m apod., konstrukce se vždy staví samostatně) - materiál: ALU konstrukce, towery s navijáky a dlouhými patkami noh (podle typu konstrukce), zavětrování ocelovými lany a vázacími řemeny, popruhy, traky, kolíky  - nádrže, barva konstrukce přírodní ALU. Barvy opláštění: zelená / šedo-stříbrná / modrá / světle modrá | zadní a boční strany jsou obvykle vybavené černými stínícími vykrývacími sítěmi. Střechy nabízíme vlastní nebo subdodavatelsky.


OPEN AIR 12 x 10 m / 10 x 8 m, (subdodavatel.)

- příhradová konstrukce quadro 290 mm, OPEN AIR 8 x 6 m, - příhradová konstrukce trio 290 mm, max. výška obou zastřešení je 550 cm (Quadro v kombinaci s jevištěm 9 x 8 m, trio s jevištěm 8 x 6 m apod., střechy lze stavět také samostatně) - materiál: ALU konstrukce, stativy s navijáky (podle typu), zavětrování, popruhy, kolíky, barva hlavní plachty: quadro - světle modrá, trio - oranžovo / červená nebo některé další druhy. Zadní, boční strany s výkryty černými stínícími sítěmi, kotvení atd.

  

   


KONTAKT: Online formulář

 


Nahoru.. | Tisk této stránky

Zobrazit Cz Podium: MOBILNÍ  |  KLASICKY
- admin -  | Copyright by ELZA Design © 2024 |
| CZ PODIUM.cz | prodej & pronájem pódií |

Cz Podium - Michal Elznic na Firmy.cz

S-rank